Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Güllü Havlu Kenarı Modeli Yapılışı

Çok şık bir kenar oyası modeli. Havlu kenarı modelleri olarak yapabilirsiniz. Düz bir battaniye modelleri ördüğünüzde kenarına bu güzel oyadan koyabilirsiniz. Çok amaçlı bir örnek. Çeyiz hazırlığında olanlar bu güzel modelden hemen yapmalılar. Çok zarif çünkü. Çeyizleriniz için iğne oyası modelleri de yapabilirsiniz.  Her biri ayrı güzel örneklerden havlu kenarları, yazma kenarları, salon takımı modelleri yapabilirsiniz.

Daha önce sizlere farklı modellerde birçok dantel havlu kenarı modelleri paylaştık. En güzel örneklerinden biri lily çiçeği havlu kenarı modeli yapılışı. Videolu olarak sizler için yayınladık. Tıpkı bu model gibi havlu üzerine direk olarak yapılıyor.

Güllü Dantel Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Az önce de belirttiğimiz gibi bu güzel modeli sadece havlu kenarı modeli olarak düşünmeyin. Birçok modelde kullanabilirsiniz. Kenar oyası modeli olarak yapabilirsiniz. Kolye olarak yapabilirsiniz. Zincir üzerine yaparak. Yapılışı videoda ayrıntılı bir biçimde gösterilmekte. Takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin.

Yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemizde hiçbir komisyon ücreti ödemeden satış yapabilirsiniz. Yaptığınız tarifleri bizimle paylaşabilirsiniz. Herkesi bekliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler