Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Runner Yapımı Anlatımlı

Tığ işi örgü modellerinden dantel örneklerinden çok güzel bir örnek hazırladık. Örgü runner yapımı anlatımlı. Çeşitli iplerle çok güzel örgü runner modelleri örüyoruz. Dantel ipleri ile penye iplerle koton iplerle makrome ipleri ile. Ev dekorasyonumuzda çok şık duran modeller. Makrome runner nasıl yapılır daha önce paylaştığımız modeller arasında. Çok seveceğiniz temel makrome düğümleri tekniklerinden oluşuyor. Renkli dantel ipleri ile de runnerler örebilirsiniz. Renkli iplerle gördüğünüz modelleri tek renk iplerle örebilirsiniz. Mesela spiral dantel runner yapımı tamda biraz önce bahsettiğimiz örneğe fikir. Yılbaşı konsepti ile ördüğümüz örgü runner yapılışı çok güzel bir model. Pamuklu iplerle örebilirsiniz. Örgü runner yapımı anlatımlı modellerden daha fazla anlatım için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Yuvarlak dantel örneklerinden oluşan motifimizi örgü amerikan servis modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Örgü runner yapımı anlatımlı modelin yapılışına geçelim.

El Örgüsü Runner Yapımı

Örgü runner modellerinden yuvarlak çok güzel yeni bir modelin yapılışını hazırladık. Videolu anlatımla. Yabancı örgü modellerinden bir örnek. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Ben dil bilmediğim için öyle yapıyorum. Örgünün dili hep aynı. Aynı şekilde sık iğne, aynı şekilde trabzanlar yapıyoruz. Belki geçme şekilleri tığa ip alma şekilleri farklı olabilir. Ama sonuçta örgü aynı.

Örgü Runner Yapımı Anlatımlı

Klasik dantel rengi ile örüldüğünde muhteşem duracak bir örnek. Renkli de güzel olmuş ama bence krem rengi, beyaz renk dantel ipi ile örüldüğünde daha gösterişli olur. Örgü runner yapımı anlatımlı model hemen aşağıda videoda yer alıyor. Amerikan servis olarak da kullanacağımız modelin detaylı yapılışını izliyoruz. Kolay gelsin.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler