Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Havlu Kenarı

Çiçekli, renkli, papatya havlu kenarı yapılışı hazırladık. Dantel örneklerinden en güzel havlu kenarlarından biri. Dantel örgü modellerini havlu kenarlarına çok uyguluyoruz. Belki 2. sıralamada iğne oyası vardır. Papatya havlu kenarı hem dantellerde hem de iğne oyalarında uyarlanarak yapılan örneklerden. Havlu kenarlarından daha önce ördüğümüz modellerden bahsedecek olursak önermek istediğim örnekler var. Nişan yüzüğü havlu kenarı eskilerden günümüze gelene kadar bir örnek. Her rengi ile örüp havlu kenarlarına uygulayabilirsiniz. Simli iplerle de çok güzel olacaktır. İç içe geçmiş yüzükleri andıran bir örnek. Dantel havlu kenarı örneği yapılışı beğeneceğiniz diğer modellerden. Dantel pike örnekleri olarak da örebilirsiniz. Daha burada sayamadığımız birçok model var. Şimdi yeni modelimize geçelim. Önceki yazılardan hepsine ulaşabilirsiniz.

Havlu Kenarı Yapılışı Video Anlatımlı

Videolu anlatımla çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Çiçekli, ortasına incisi ile çok güzel bir örnek. Havlu kenarı yapılışı videoda detaylı olarak anlatılıyor. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Havlularınıza uygun renklerde ipleri seçerek örebilirsiniz. Çok zarif bir model. Sade renk olarak da yapabilirsiniz. Renkli bordür kısımlarını gitmeden klasik dantel ipi ile bordürleri örerek tamamlayabilirsiniz.

Papatya Havlu Kenarı

Çok güzel görünüyor. Papatya havlu kenarı hemen örmek isteyeceğiniz örneklerden. Papatya havlu kenarı çok severek öreceğiniz modellerden. Şimdi detaylı yapılışını videodan izleyelim. Daha sonra havlularımızı süslemek için kullanalım. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler