Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kare Motifli Dantel Örnekleri

Dantel örneklerinden harika bir motif. Yapılışı video anlatımlı. Birçok yerde kullanabilirsiniz. Dantel salon takımı modelleri olarak, dantel vitrin içi takımı modelleri olarak, bebek battaniyesi olarak örebilirsiniz. Çiçekli harika bir örnek. Yeni kare motifli dantel örneklerini yazlık merserize örgü modelleri içinde kullanabilirsiniz. Gerçekten çok güzel bir örnek. Dantel yatak örtüsü modelleri olarak da örülebilecek bir model. Örgü jile yapılışı paylaşmıştık. Alt tarafı motifli bir jile idi. Bu jilenin yapılışında kullanabilirsiniz birazdan paylaşacağımız motifli örneği. Merserize tığ işi modellerinde kare motif kullanmıştık. Orada kullandığımız motif yerine birazdan paylaşacağımız motifi de kullanabilirsiniz. Yani kısacası birçok yerde kullanabilirsiniz. Çeyiz hazırlığında olan genç kızlar için süper bir örnek olacak. Hadi tarifine geçelim.

Açıklamalı Dantel Motifleri

Tığ işi ile ördüğümüz çok beğeneceğiniz bir motif. Anlatımı detaylı bir şekilde videoda yer alıyor. Videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. Motifleri birbirine son turda ekleyebilirsiniz. Zincirleri birbirinin içinden geçirerek örebilirsiniz. Tüm motifleri örüp birbirine dikerek de birleştirebilirsiniz. Yine motifin eklenme şekli de videoda yer almakta. Zorlanmadan örebilirsiniz.

Motifi pamuklu dantel ipleri ile floş dantel ipleri ile örebilirsiniz. Yazlık örgü modellerinde kullanacaksanız merserize ipler, pamuklu ipler de kullanabilirsiniz. Örgü çanta modellerinde kullanabilirsiniz. Her bir motifi renk renk örerek bebek battaniyesi, çanta olarak örebilirsiniz.

Yeni Kare Motifli Dantel Örnekleri

Motif bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi ayrıntılı bir şekilde yeni kare motifli dantel örnekleri nasıl yapılıyor inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler