Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Pike Yapımı Örnekleri

Dantel pike yapımı örnekleri veya dantel havlu kenarı olarak kullanacağınız çok güzel bir örnek tarifi var sırada. Dantel pike yapımı için şema hazırladık. Aynı zamanda resimlerle adım adım yapılışı da mevcut. Kolaylıkla yapabilirsiniz. Dantel örneklerinin en güzel örneklerini sizler için keyifle hazırlamaya devam edeceğiz. Öncelikle yeni modelin yapılışına geçmeden önce daha önce paylaştığımız tariflere değinelim. +100 pike dantel örneklerinde sizlere fikir verecek çok güzel dantel modelleri var. Pikeye çevrilmiş modeller. Elinizde olan kullanmadığınız dantelleriniz varsa onları değerlendirerek pike yapabilirsiniz. Pikeler çok kullanışlı oluyor. Hemde eskiyi değerlendirmiş oluyoruz. Güzel dantel örnekleri ile kanaviçe etamin örneklerini birleştirerek pikeler yapabilirsiniz. Dantel pike yapımı örneklerinden yeni modelin tarifine geçelim.

Dantel Pike Modelleri Anlatımlı

İster renkli isterseniz klasik dantel rengi ile öreceğiniz çok güzel bir örgü. Her iki şekilde de örüldüğünde nasıl durduğunu göreceğiz. Beğendiğiniz renkle örebilirsiniz. Klasik dantel ipi ile çok güzel olmuş. Çok zarif. Dantel pike yapımı örneklerine şema ile anlatıma başlayalım.

Dantel Pike Yapımı Örnekleri

Model çok güzel çeyizlik havlu kenarı olarak da düşünülebilir. Damat bohçasına, gelin bohçasına konulabilir. Şemada kullanılan sembollerin anlamlarına değinelim. Uzun çizgiler trabzan, daireler zincir, x ler sık iğne anlamına geliyor. Şimdi adım adım resimlerle yapılışına göz atalım.

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 1

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 2

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 3

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 4

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 5

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 6

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 7

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 8

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 9

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 10

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 11

Dantel çok güzel görünüyor. Pike, havlu kenarı, masa örtüsü kenarı, çeşitli kumaşların üzerine kenar modeli olarak kullanılabilir.

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 13

Dantel Pike Yapımı Örnekleri 12

Kaynak : https://mypicot.com/h026.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler