Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pike Takımı Dantel

Havalar soğuduğunda örgüleri daha çok öreriz. Danteller, şiş örgüleri, tığ işi örgüler… Hepsi keyifle yapılır. Ankara çok soğuk, ayaz. Yollar buz. Evden çıkamayanlar örgü örmek isteyenler, pike takımı dantel modelleri arayanlar sizlere güzel bir dantelin yapılışını hazırladık. Dantel örneklerini farklı yerlerde kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Baştan sona anlatımı videolu. Videonun başında şablonda mevcut. Videodan takip etmek istemeyenler ekran görüntüsü alarak şablondan takip edebilirler. Daha önce sizlere +100 pike dantel örnekleri hazırlamıştık. Yine kanaviçe pike örnekleri ve dantel pike örneklerinden oluşan +50 farklı pike örnekleri ve dantel pike modelleri hazırlamıştık. Burada beğendiğiniz modelleri de yine günlük kullanımlar için veya çeyizler için yapabilirsiniz. Şimdide birçok yerde kullanacağınız pike takımı dantel örneği yapılışı var sırada. Hazırsanız başlayalım.

Pike Dantel Örnekleri Pike Modelleri

Çok güzel bir dantel. Pike takımı dantel örneğini dilerseniz çarşaf dantel örnekleri, dantel perde örnekleri olarak da örebilirsiniz. İplik olarak floş iplikler kullanabilirsiniz. Veya pamuklu dantel iplikleri. Floş iplikler ütü ile güzel duruyor ve yıkandığında çok bozulmuyor. Pamuklu dantel iplikleri yıkandığında çok kırışıyor.

Pike Takımı Dantel

Çok güzel duruyor değil mi model. Çiçekli ve zarif. Güzel danteli tamamlayacak bir kumaş ve süslemelerde pike takımlarınız daha güzel duracaktır. Kumaş rengi ve kullanacağınız süslemeler de en az dantel kadar önemli. Bu yüzden seçimlerinizi dikkatle yapmalısınız. Ve kullanacağınız kumaş pikeyi kullanmak için kullanışlı olmalı. Sadece gösterişli olmamalı.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler