Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Dantel havlu kenarı örnekleri modelleri arayanlar için bir galeri hazırladık. Birbirinden güzel havlu kenarı modelleri mevcut. Maalesef yapılışları yok. Dantel bilen arkadaşlar, örmeyi bilen arkadaşlar resimlere bakarak örebileceklerdir. Çoğu zincir çekerek ve trabzanlarla örülüyor.

Beğendiğiniz modeli kenar oyası olarak ta kullanabilirsiniz. Havlu kenarı örnekleri örerken sizlere fikir verecektir. Renkli, sade, püsküllü, motifli birçok havlu kenarı modelleri mevcut.

Daha önce de sizlere iğne oyası havlu kenarı modelleri modelleri hazırlamıştık. Galerimize bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yine beğendiğinizi düşündüğümüz dantel havlu kenarı yapılışı var. Kenar oyası olarak ta kullanabilirsiniz.

Galerideki bazı havlu kenarı modelleri eskiden beri kullandığımız örneklerden. O kadar güzeller ki günümüze kadar gelmiş. Hiç eskimeyen modeller. Dantelin modası hiç geçmiyor. Hiç dantelden vazgeçemiyoruz. Yine evlerimizde yerini alıyor.

Galeride 92 farklı havlu kenarı örneği var. Çeyiz hazırlığında olanlara, kendisi için örmek isteyenlere, satış yapan arkadaşlara örnek olacaktır. Galerimizi incelerken sizlere keyifli bol hobili günler dileriz.

Benzer İçerikler
5 thoughts on “Dantel Havlu Kenarı Örnekleri”
 1. zerrin çatalkaya dedi ki:

  havlu kenarı örnekleri için çok tşk.ler.fakat yakın çekim olduğu için örnek çıkarmak çok zor.keşke daha büyük resim olsaydı.

 2. zerrin çatalkaya dedi ki:

  çeyiz için havlu kenarı yapacaktım.resimleri görünce çok sevindim.ama örnek çıkarmak çok zor.

  1. Ayşe dedi ki:

   merhaba Zerrin hanım, resimleri mümkünse bilgisayarda açın daha büyük görebilirsiniz.

 3. Aynur Suna dedi ki:

  Gelincik cicegi modeli burnunu yapamiyorm lutfen aciklamali istiyorm

  1. Melek dedi ki:

   Maalesef Aynur Hanım. Bu modellerin yapılışı yok elimizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler