Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bluz Yapımı

Uzun kollu, askılı, kısa kollu olarak öreceğiniz dantel örneklerinden çok güzel bir bluz yapımı hazırladık. Baştan sona anlatımı videolu olarak hazırladık. Çok güzel çok beğendim örgü bluz yapımını. Yaz kış kullanabileceğiniz bir örnek. Deniz kabuğu örgü modelini andıran güzel bir örnek. Dantel yelek yapımı anlatımlı modellerde, etol şal modellerinde de kullanabilirsiniz. Dantel örgü elbise nasıl yapılır daha önce değişik örneklerle paylaşımlarımız olmuştu. Bu güzel modelden örgü elbise modelleri de örebilirsiniz. Örgü etek modelleri de örebilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Tek şerit halinde örülerek dantel havlu kenarı modellerinde de kullanabilirsiniz. Örgü bluz yapımı yaz kış kullanacağınız bir örnek. Tatilde pareo olarak, gömlek üzerinde, atlet üzerinde kullanabilirsiniz.

Örgü Bluz Modelleri Anlatımlı

Dantel ipleri ile pamuklu ipleri ile merserize iplerle örebilirsiniz. Örgü bluz yapımı 4 güzel video ile baştan sonra yapılışı anlatılmakta. Yabancı örgü modellerinden bir video. Bunu çok söylüyorum belki ama benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Belki bu modeli dantel havlu kenarında, çarşaf kenarında örnek olarak görmüş olabilirsiniz. Bluz olarak da örüldüğünde çok güzel olmuş.

Örgü Bluz Yapımı 2

Örgü Bluz Yapımı 1

Elbise üzerinde de kullanıldığında çok güzel duracak bir bluz. Örgü bluz yapımı videolu olarak hazırladığımız örneklerden. Yelpazeyi, deniz kabuğunu andıran bir örnek.

Örgü Bluz Yapımı

Üstü örgü altı kumaş elbise modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. Sayıları ayarlayarak kız çocukları içinde örebilirsiniz. Çok güzel çok zarif bir örnek. Örgü bluz yapımı için videolu anlatıma geçelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler