Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Göbekli Havlu Kenarı Güllü Sepet Örneği

Dantel örneklerinden güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Örgü aplike modelleri ve dantel havlu kenarı modelleri olarak kullanacağımız çok hoş bir model. Göbekli havlu kenarı güllü sepet örneği. Havlularınızı süsleyeceğiniz kolay örgü modellerinden. Düz havluların üzerine uygulayacağınız sepetli örgü modellerinden. Göbekli havlularda sizde örgü sepet modellerini kullanabilirsiniz. Tığ işi sepet modellerini aynı şekilde örüp üst çiçek olarak farklı modelleri de kullanabilirsiniz. Örgü çiçek modellerinden, örgü yaprak modellerinden oldukça çeşitli model hazırladık. İnceleyerek sepetin üzerinde süsleme olarak kullanabilirsiniz. Yapraklarla birlikte renk renk çiçekleri kullanarak düz havlularınızı görülmemiş güzellikte modellere çevirebilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz göbekli havlu kenarlarına değinelim. Eğer tüm modelleri incelemek istiyorsanız göbekli havlu kenarı modelleri galerisini inceleyebilirsiniz. Çilekli güzel bir modelin yapılışına ise çilek göbekli havlu kenarı yapılışından ulaşabilirsiniz. Kalpli göbekli havlu kenarları da çok güzel bir model. Hepsini inceleyerek havlularınıza veya farklı yerlerde farklı kumaşlara uyarlayabilirsiniz. Hazırsanız anlatıma geçelim göbekli havlu kenarı güllü sepet örneği yapılışını öğrenelim.

Havlu Kenarı Güllü Sepet Modeli Nasıl Örülür?

Çeşitli süslemelerde ve havlu kenarlarında kullanacağımız bir modelin yapılışını hazırladık. İçinde mis kokulu gülleriyle örgü sepet örneği hazırladık. Göbekli havlu kenarları olarak kullanabilirsiniz. Diktiğiniz bir kıyafeti süslemek için örgülerinizi süslemek için kullanabilirsiniz.

Göbekli Havlu Kenarı Güllü Sepet Örneği

Beyaz güller, kırmızı güller, pembe güller… Her renk gülle sepetlerinizi doldurabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim ve göbekli havlu kenarı güllü sepet örneği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler