Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Süveter Modeli Yapılışı

Sizlere çok şık dantel süveter örgü modeli hazırladık. Yapılışını şemalarda bulabilirsiniz. Bedeninize göre zincir çekip kolay bir şekilde şemayı takip ederek yapabilirsiniz. Örgü süveter modeli birbirine bağlanmış motiflerden meydana geliyor . Çok zarif bir model. Kendinize ve kızınıza örerek anne kız kombin yapabilirsiniz. Piyasada bu dantel bluzları almak istediğimizde hemde fabrikasyon el emeği olmayan ürünler çok pahalı olabiliyor. Dantel ipiyle , keten iplerle , ince iplerle çok şık olacaktır.

Bugünlerde sizlere daha çok yaza uygun örgü modellerine yer vermeye çalışıyoruz. Yazında örgü modellerimizle çok şık olalım , herkesten farklı olalım diye. Sizlere çok şık örgü panço modellerinden oluşan bir galeri hazırlamıştık. Tam yazlık modeller vardı içinde. Ayaklarımızda da çok şık duracak örgü parmak arası terlik yapımı videolu olarak yayınladık. İncilerle süsledik. Hayal gücünüzle sizde istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Dantel Süveter Modeli Nasıl Yapılır?

Dantel süveter örneklerinin yapılışı şema ile anlattık sizlere. Kolay bir şeklide şemadan yapabilirsiniz. Çok şık . Ben  çok beğendim ve hemen sizinle paylaşmak istedim. Örgü süveter modelimizin önden ve arkadan görünüşü. Çok güzel öyle değil mi.

Dantel Süveter Modeli Yapılışı

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 1

Şimdi de aynı modelin farklı renklerle denenmiş halini görelim. Klasik dantel ipi sevenler o şekilde örebilirler. Ama ya renkli sevenler. Sizlerde aşağıda örneklerini bulabilirsiniz. Sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz.

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 2

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 3

Ve artık gelelim dantel süveter modelinin yapılış şemalarına.

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 4

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 5

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 6

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 7

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 8

Dantel Süveter Modeli Yapılışı 9

Kaynak : http://mypicot.com/crochet_patterns_photo_15.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler