Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Kenarı Tığ Örnekleri

Dantel örneklerinden havlularınızı süsleyecek çiçekli çok güzel bir model var sırada. Güzel dantel örneklerini havlu kenarı olarak yapabilirsiniz. İster günlük olarak, isterseniz hediyelik olarak, isterseniz de çeyizleriniz için örebilirsiniz. Çiçeklerin renklerini havlularınıza veya dantel pike modelleri olarak örmek istediğinizde pike kumaşına uygun renklerde yapabilirsiniz. Çeyizlik havlu kenarı yapımı modelleri paylaştığımızda dantel mi kaldı, hala yapılıyor mu gibi yorumlar alıyoruz. Bunlar bizim güzel adetlerimizden. Hiç eskimeyen ve bitmeyen geleneklerden olur inşallah. Dantel havlu örnekleri de en çok örülen, çeyizler için hazırlanan modellerden. Anneciğim en güzel modelleri benim için hazırladı. Ve çok severek kullanıyorum. Ben örgüleri, dantelleri kullanmayı çok seviyorum. Sizde seviyor ve güzel modelleri arıyor, havlu kenarı tığ örnekleri arıyorsanız işte sizlere süper bir model.

Damat Havlu Kenarı Modelleri

Havlu örneklerinden kırmızı çiçek boncuklu, kırmızı yapraklı çiçekli çok güzel bir örnek. Modeli tüm ayrıntıları ile oya ve dantel dünyası paylaşmış. Bu modeli bizlerle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Biz örgü severler için en güzel modelleri herkesin anlayacağı ve rahatlıkla yapacağı şekilde anlatıyor. Bizde videolarını inceleyerek kolay ve güzel havlu kenarı örneklerini, tığ oyası örneklerini rahatlıkla yapıyoruz.

Havlu Kenarı Tığ Örnekleri

Havlu kenarı tığ örnekleri bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Şimdi ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığını videodan izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler