Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Havlu

Dantel örneklerinden iki renkli motifli çok güzel bir model. Dantel havlu kenarı örnekleri isteyenler ve farklı, şık olsun diyenler için. Havlular için genelde iğne oyası havlu kenarı modelleri ve dantel havlu kenarı modelleri tercih ediyoruz. Her çeyizde mutlaka çeşit çeşit kenar oyalı havlular olur. Yepyeni örnekler aranır, en güzel modeller bulunur kızlarımız için oğullarımız için çeyizlerine havlu kenarları yapılır. Bizde sizleri işlerini kolaylaştıralım diye en güzel modelleri yapılışları ile birlikte hazırlıyoruz. Havlu kenarı dantel modeli isteyen takipçilerimiz için ve herkes için yepyeni bir model daha var. Yeni havlu kenarı örneklerini bizi takip ederek kolayca ulaşabilirsiniz.

Yeni Havlu Kenarı

Ne demişler kırmızı olsun 3 fazla olsun. Kırmızı çiçekli incili güzel bir kenar oyası. Harika. Dantel havlu yapılışı baştan sona videolu anlatımı ile sizlerle. Önce motifleri de yapabilirsiniz. Beyaz dış kenarı da yapabilirsiniz. Önce dış çerçeveyi örüp daha sonra çiçekleri örerseniz hepsi bir ayarda olacaktır. Ve çiçekleri örerken beyaz çerçeveye ekliyoruz.

Dantel Havlu

Çiçekleri havlunuza, uygulayacağınız kumaş, kenar renklerinde belirleyebilirsiniz. Pembeler,maviler, sarılar … Havlu ne renkse ona göre belirleyebilirsiniz. Oya iplerini kullanarak yapılan bu oyanın tüm detaylarına geçelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler