Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

80+ Şemalı Dantel Örnekleri ve Modelleri

Şemalı dantel modelleri ve örnekleri galerimiz sizlere anlatım olmasa dahi kolaylık sağlayacaktır ve kolay dantel örnekleri arayan arkadaşlarımıza yardımcı olacaktır. Sizlere daha önce birçok anlatımlı dantel örnekleri sunmuştuk. Şimdiki galerimizde şemalı yani resimli dantel modelleri mevcut. Bu desenler ile:

  • mutfak takımı
  • yatak odası
  • vitrin

için dantel örnekleri oluşturabilirsiniz. Galeri sizlere dantel ve örgü modeli arşivi oluşturabilecek niteliktedir, her bir örnek özenle araştırılmış ve özenle seçilmiştir. Ben dahi bu örnekleri arşivledim ve zaman zaman şiş örgülerimde, tığ işi dantellerimde farklı farklı desenler oluşturabilmek için kullanacağım. Umarım sizlerinde bu dantel örnekleri hoşuna gider ve beğenirsiniz.

Tabi not olarak şunu da belirtmeliyim, bunların tamamı internetten bulundu ve alıntıdır. Ben herkes adına bunları hazırlayan ve bizim yararımıza sunan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Eğer sizlerinde böyle mevcut çalışmaları var ise bize gönderin lütfen ve bu arşivi daha da geliştirelim.

Uygulayacağınız bu dantel örnekleri ile ister havlu kenarı ister örgü giysiler isterseniz de örgü battaniyelere renk katabilirsiniz. İçlerinde kolay örneklerde var biraz zorlayacak 3 boyutlu danteller de var. Bir çoğu en yeni dantel modellerinden oluşmakta. Masa örtüsü olarak kullanabileceğiniz yuvarlak dantel şemaları da mevcut, sehpa üzerine kullanabileceğiniz köşe takımı küçük danteller de bulunmakta. Hatta kırlentler için dahi oluşturabileceğiniz  örnekler de yer almakta. Emin olun çeyizlik danteller hazırlamak için daha fazla site gezmenize gerek kalmayacak güzellikte dantel örnekleri içeriyor.

Videolu Dantel Örnekleri ve Yapılışı

Belki aramıza dantel işine yeni başlayan arkadaşlar gelmiştir. Onlar için kolay olabilecek iki tane dantel örneği videosu paylaşalım. Aşağıdaki örneklere geçmeden izlemek daha faydalı olabilir.

 

 

En Yeni ve En Güzel Şemalı Dantel Örnekleri

Şemalara bakarak dantellere başlayabilirsiniz. Başladığınızda takıldığınız bir nokta olursa çekinmeden bize sorabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dantelleri bitirip bir ürüne dönüştürdüğünüzde bize de fotoğraf gönderebilirsiniz. Sitemiz üzerinde paylaşabilirsiniz ve hatta dilerseniz yaptığınız el işinin satışını yapabilirsiniz. Bekliyoruz…

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler