Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyası Modelleri ve Örnekleri

Tığ oyası modelleri ve örnekleri içerisinde yazma kenarı modelleri ve havlu kenarı modelleri ile ilgili bir galeri hazırladık sizler için. Bu güzel modelleri dantel havlu kenarı modeli olarak da yapabilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel modeller. Renk renk havlu kenarı, yazma kenarı olacaktır. Çiçek açacak yazmalarınız. Genelde oyalar içinde bulunan renklerden yapılır. İğne oyası yazma modelleri de aynı şekilde. Uyumlu olması için içinde olan renkler kullanılır. Çeyiz hazırlığında olanlar bu güzel modelleri kullanabilirler. Bu modellerin yapılışı yok maalesef. Ama görünce model çıkartan birçok arkadaşımız var. Onlara fikir verecektir.

Bizden model isteyen çok arkadaşımız oluyor. Onları düşünerek bu güzel modelleri hazırladık. Daha önce videolu anlatımla tığ oyası fıstık nasıl yapılır sizlerle paylaşmıştık. Çok güzel bir model. Dileyenler inceleyerek yapabilirler .

Tığ Oyası Modelleri

Birbirinden güzel özenle hazırlanmış tığ oyası örnekleri var. Hepsi çok güzel ve özel . İnsanın el emeğinden daha değerli ne olabilir. Yaptığınız ürünleri sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz. Eminim çok mutlu olacaklardır. Yakında evlenecek olan bir arkadaşınıza bu güzel örneklerden yapıp hediye edebilirsiniz. Çok sevineceklerdir. Ömür boyu onlara sizden bir hatıra kalacak ve baktıkça sizi hatırlayacak. Tığ oyası yapılışı ile birçok havlu ve yazma kenarlarını süsleyebilir dilerseniz satış yapabilirsiniz. Sayfamız sizin kendi ürünlerinizi satabilmeniz için bir imkan tanıyor ve kazandığınız size kalıyor. Biz hiçbir ücret almıyoruz. Evet şimdi sizler için hazırladığımız bu güzel modellere geçelim.

Kaynak: http://oficinadobarrado.blogspot.com.tr/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler