Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güzel Dantel Örnekleri

Güzel dantel örneklerinden sizlere çok beğeneceğiniz bir modelin hem şemalı olarak hemde adım adım resimlerle yapılışını ayrıntılı bir şekilde hazırladık. İsterseniz dantel pike modellerinde isterseniz havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz. Yeni dantel örneklerinin yapılışında aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Çok zarif duran karışı gibi görünün ama aslında kolay olan bir model. Talimatları takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Dümdüz bir şal örüp kenar kısmına bu güzel kenar oyası modellerinden örebilirsiniz. Eminim harika duracaktır. Dantel yaka modelleri örebilirsiniz. Dantel örneklerinden her yere yakışacak bir örnek. Dantel havlu örnekleri olarak çeyiz hazırlığında olan genç kızlarınız için, delikanlılar için örebilirsiniz. Elbise dikip süsleme olarak güzel dantel örneklerini kullanabilirsiniz. Kelebekli havlu kenarı yapılışı paylaşmıştık sizlerle. Yuvarlak masa örtüsüne güzel bir kenar dantel modeli uygulamıştık. Aynı o modelde olduğu gibi kenar bordür olarak kullanabilirsiniz.

Dantel Pike Takımı Modelleri

Havlu, pike gibi kumaşlar üzerine kenar olarak kullanabileceğiniz çok hoş bir örnek. Güzel dantel örneklerinin anlatımına önce şema ile başlayalım.

Güzel Dantel Örnekleri

Güzel Dantel Örnekleri 1

Yukarıdaki şemada olduğu gibi önce yuvarlak motifleri örüyoruz. Daha sonra renkli şemada olduğu gibi küçük motifleri birbirine ekliyoruz. Son olarak kenar kısmını örüyoruz. Şimdi güzel dantel örneklerinin tarifinin resimli yapılışını inceleyelim.

% 100 pamuklu dantel ipleri ile örülmüş harika bir örnek. Çok zarif. Şemadan veya resimlerden adımları takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Öreceğiniz, uygulayacağınız alana göre uzunluklarını ayarlayabilirsiniz.

Güzel Dantel Örnekleri 27

Güzel Dantel Örnekleri 28

Güzel Dantel Örnekleri 29

Güzel Dantel Örnekleri 30

Güzel Dantel Örnekleri 31

Kaynak : https://mypicot.com/3003.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler