Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Örgü Modelleri

Sizler için yaza uygun çok güzel örgü modelleri hazırladık. Birbirinden güzel 22 tane yazlık örgü modelleri mevcut. Örgü panço modelleri, örgü bluz modelleri, örgü elbise modelleri bulabilirsiniz. Renk renk yapmış çeşitli örgüler. Benim özellikle püsküllü hırka modeli çok hoşuma gitti. Şimdiden soracak arkadaşlar için söylüyorum. Maalesef bu modellerin yapılışları yok. Fikir amaçlı paylaşımda bulunuyoruz. İçinizde fotoğrafa bakarak model çıkartan çok hamarat, becerikli arkadaşlarımız var. Daha önceki anlatımlarımız sayesinde herkes modele bakarak örnek çıkartabilir.

Daha önce oklava örgü modeli bluz yapılışını sizlerle paylaşmıştık. Ona benzer model resimlerde mevcut. O anlatımla resimde beğendiğiniz bluz modelini yapabilirsiniz. Farklı örnek arayanlar için file örgü bluz modelini de deneyebilirsiniz. Penye ip ile veya farklı tarzda bir ip ile yapabilirsiniz. Çevrenizde penye ip bulamazsanız eski tişörtten penye ip yapımı ile kendi penye ipinizi yapabilirsiniz.

İçinizde çok yaratıcı arkadaşlarımız var. Onların sesini duyar gibiyim. Kendi desenlerini tasarlayan bayanlar bizimle tasarımlarınızı paylaşabilirsiniz. Sizin yeni fikirlerinizden birçok arkadaşımız faydalanabilir. Yazın tatilde içinde kendinizi çok rahat ve şık hissedeceğiniz yazlık örgü pareo pantolon modelini de örebilir , örgülerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Mutlu günler geçirmeniz dileğiyle.

Kaynak: http://rosaacessorios.blogspot.com.tr/search/label/Blusa%20de%20croch%C3%AA

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler