Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Büstiyer Tarifi

Hanım dilendi bey beğendi motifinden çok güzel bir örnek daha. Hırkalar, şallar, battaniyeler ve daha neler neler ördük. Daha önce aynı model ve aynı renklerle tığ işi etek modelleri anlatımlı örnek paylaşmıştık. Takım olarak örgü büstiyer tarifi ile takım yapabilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi motifi ile bende şuan hırka örüyorum. Tarifini sizlerle paylaşacağız. Hanım dilendi bey beğendi hırka yapımı çok güzel bir örnek. Aynı renklerde ve aynı şekilde örmeye çalışıyorum. Tabi sağ olsun annemde bana yardım ediyor. Aynı motif ile geleneksel pazar filesi yapımı da örmüştüm. Yine tarifini sizlerle videolu olarak paylaşmaya çalıştım. Ben çok beğendim çantayı. Umarım sizde beğenirsiniz. Örgü büstüyer tarifini yazın tatilde kullanabilirsiniz. Altına kumaş ekleyerek üstü örgü altı kumaş elbiseler yapabilirsiniz.

Örgü Büstiyer Nasıl Örülür?

Tam motif ve yarım motiften oluşan çok şık örgü büstiyer tarifi. Tarifi yani motifin yapılışını sizlere videolu olarak vereceğiz. Daha önce birçok tarifi anlatırken şemalı olarak da paylaşmıştık. Oldukça kolay bir motif. Ve her modele çok yakışıyor. Motifleri birbirine son turda ekleyebilirsiniz.

Tam motif ve yarım motif bu şekildedir. Yapılışı oldukça kolay. Başlangıç olarak sihirli halka yapıyoruz. Ve motife trabzanlarla başlıyoruz.

Örgü Büstiyer Tarifi 7

Örgü Büstiyer Tarifi 6

Şimdi örgü büstiyer tarifinin detayları ile devam edelim.

Çok güzel görünüyor. Şimdi bittiğinde önden ve arkadan büstiyerimizin nasıl göründüğüne bakalım.

Örgü Büstiyer Tarifi 3

Örgü Büstiyer Tarifi 8

Kaynak : http://beautifulcrochetstuff.com/crochet-crop-top-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler