Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları

Çok beğeneceğiniz tığ ile yapılmış merserize örgü modelleri ve yapılışları hazırladık. Çok şık bir hırka modelleri. Yapılışı şemalarla ayrıntılı bir şekilde hazırlandı. Size sadece örmek kaldı. Sevdiğiniz iplerle örebilirsiniz. İstediğiniz renkte yapabilirsiniz. Her renk ile çok güzel duracak bir model. Yaza uygun birçok hırka modeli yapılışını sizlerle anlatımlı olarak paylaştık. O modellerimiz arasına bir yeni örnek daha ekliyoruz. Çok zarif bir model. Dantel hırka modelleri arıyorsanız bu modeli kaçırmayın. Ördüğünüz hırka modellerini kordon örgü modeli yapılışı ile süsleyebilirsiniz. Sizlere çok güzel bir model göstermiştik. Fikir verecek bir çalışma. Kordon örgü ile örgü süsleme nasıl yapılır önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Yaz için sitemizde birçok modelin anlatımı olduğu salaş örgü kazak modellerini de örebilirsiniz. Daha birçok model için sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli.

Merserize Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları

Modelin yapılışını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Şemalarda tüm ayrıntılar mevcut. Kol , ön ve arkaların nasıl örüleceği, kol kesimlerinin nasıl yapılacağı ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Kendi bedeninize göre zincir çekerek ve üzerine modeli kurarak örebilirsiniz. Kolay hırka yapımı anlatımlı modeli şemadan takip ederek örüp annelerinize hediye edebilirsiniz.

Hırka zincir, trabzan ve sık iğneden oluşuyor. X lar sık iğne, uzun çizgiler trabzan, daireler ise zinciri temsil ediyor. Şimdi modelin şemalarını görelim.

Şimdi hırkanın yapılışını adım adım görelim ve bittiğinde nasıl duracak ona bakalım.

Yazlık Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları 4

Yazlık Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları

Yazlık Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları 3

Yazlık Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları 1

Yazlık Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları 2

Yazlık Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları 5

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/24073.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler