Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Örgü Modelleri Anlatımlı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün yazlık olarak kullanacağımız bir modelin anlatımını hazırladık. Yazlık örgü modelleri anlatımlı. Etol şal modellerinde, yazlık bluz modellerinde, örgü yelek modellerinde kullanabiliriz. Hatta bu örneği sadece yazlık olarak değil kışlık örgülerimizde de kullanabiliriz. Çok şık dantel runner modelleri olarak örebiliriz. Herkesin beğeneceği yazlık örgü bluz örebiliriz. Herkes sizden model isteyecektir. Yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı örneği hırkaya da çevirebiliriz. Mesela sizlerle daha önce paylaştığımız yazlık örgü hırka modelleri ve yapılışları ilham verebilir. Ön kısmına düğme, fermuar dikebiliriz. Üstü örgü altı kumaş elbise modelleri tasarlayabilirsiniz. Örgü büstiyer tarifine çevirebilirsiniz. Çok amaçlı örgülerden. Birçok tasarım oluşturulabilir. Şimdi yazlık örgü modelleri anlatımlı tarifi inceleyelim.

Tığ İşi Yazlık Örgü Modeli Yapılışı

Merserize iplerle, pamuklu iplerle veya keten iplerle çok güzel yazlık örgüler örebilirsiniz. Yada kışa uygun yünlü ipler kullanarak kışlık örgüler de tasarlayabilirsiniz. Mesela alize iplerle yelek yada şal örebilirsiniz. Yapraklı çiçekli çok hoş bir örnek. Bu modelle de yapabilirsiniz.

Yazlık Örgü Modelleri Anlatımlı

Yazlık Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Papatyaları andıran, çeşit çeşit çiçekleri andıran şahane bir örnek. Popcornlarla yapılmış muhteşem bir tarif. Hazırsanız hemen yazlık örgü modelleri anlatımlı örneğin yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler