Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü

El işi dantelli yatak örtüsü tarifi hazırladık. Resimlerle çiçeklerin yapılışını hazırladık. Çiçeği istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Dantel yatak örtüsü el yapımı trabzanlara önden batılarak yapılan bir model. Çok hoş duruyor. Ağır bir örnek. Yatak örtüsü örmek başlı başına zor bir iş. Büyük örgü olduğu için bitirmek biraz zaman alabilir. Beğendiğiniz dantel modelleri ile harika el işi dantelli yatak örtüsü modelleri örebilirsiniz. Dantel yatak örtüsü nasıl yapılır daha önce de örnekler paylaşmıştık. Popcornlu, yıldız modeller var. Önceki modelleri inceleyip beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Battaniye modellerinden de beğendiklerinizi yatak örtüsü olarak örebilirsiniz. Örgü battaniye yatak örtüsü de yatak örtüsü olarak harika duracaktır. Şimdi harika bir model olan el işi dantelli yatak örtüsünün yapılışına geçelim.

Motifli Tığ İşi Yatak Örtüsü Tasarımı

El işi dantelli yatak örtüsü çiçek motiflerini birleştirmek için trabzanlarla şeritler örebilirsiniz. Plastik halkalar üzerine sık iğne yaparak birbirine ekleyebilirsiniz. Tam detaylı yapılışı maalesef yok. Güzel bir model ve sizlerle yapılışına dair ne bulabilirsek hazırladık. Çiçekleri yaptıktan sonra birbirine istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz. Kordon örgü modelleri ile birbirine ekleyebilirsiniz. Hadi çiçeklerin yapılışını inceleyelim.

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 3

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 4

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 7

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 2

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 6

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 5

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 9

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 8

Şimdi bu çiçekleri yatak örtüsüne yetecek şekilde örelim. Ve birbirine ekleyelim. Resimdeki gibi ekleyebilirsiniz. Kordon örgülerde ekleyebilirsiniz. Anglez kordonu ekleyebilirsiniz. Plastik halkalar kullanabilirsiniz. Şimdi el işi dantelli yatak örtüsünün son halini görelim. Değişik ve güzel.

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü 1

El İşi Dantelli Yatak Örtüsü

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/lana_722/post400979345/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler