Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Yatak Örtüsü El Yapımı

Pamuklu iplerle, dantel ipleri ile ördüğümüz çok güzel örnekler var. Dantel yatak örtüsü el yapımı modellerde beğendiğiniz dantel örneklerini, motifli örgü modellerini kullanabilirsiniz. Badem örgü modeli, ananas örgü modeli olarak geçen bir dantelden yatak örtüsü örüyoruz. Kumaş ve dantelin birleşiminden oluşan harika bir örnek. Renkli dantel ipleri ile de örebilirsiniz. Veya dantel masa örtüsü modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Masa örtüsü olarak da çok güzel duracak bir örnek. Yastıklarını örerek dantelli yatak örtüsü seti olarak da örebilirsiniz. Pike takımı dantel modellerinde de kullanabilirsiniz. Dantel motifli birçok örnek var. Beğendiğiniz örnekleri kumaşlarla birleştirerek yatak örtüsüne çevirebilirsiniz. Dantel yatak örtüsü nasıl yapılır birçok fikir üretip yapabilirsiniz. Tığ işi ile ördüğümüz bir örnek. Ve dilerseniz dantel yatar örtüsü el yapımı modelinin şemalarına açıklamalarına geçelim.

Tığ İşi Dantel Yatak Örtüleri

Yatak örtüsü veya masa örtüsü olarak da kullanacağınız bir örnek. Masa örtüsü yapıp yastıklarını da örgüden hazırlayabilirsiniz. Minderlerini yani. Veya dantel yatak örtüsü el yapımı hazırlayıp yanına yastıklarını da ekleyebilirsiniz. Yatak örtüsünü veya masa örtüsünün ölçülerine göre örebilirsiniz dantellerinizi. Kumaşa geçirerek kullanabilirsiniz.

Şimdi bahsettiğimiz yatak örtüsünün şemasını görelim.

Dantel Yatak Örtüsü El Yapımı 6

Dantel Yatak Örtüsü El Yapımı 2

Dantel Yatak Örtüsü El Yapımı 3

Dantel Yatak Örtüsü El Yapımı 4

Dantel Yatak Örtüsü El Yapımı 5

Şemalarımız bu şekilde. Şemada uzun çizgi trabzan, artı sık iğne, daire ise zincir anlamına geliyor. Kenarını püsküllerle süsleyebileceğiniz masa örtüsü veya yatak örtüsü olarak örebileceğiniz çok güzel bir örnek.

Dantel Yatak Örtüsü El Yapımı 1

Dantel Yatak Örtüsü El Yapımı

Kaynak :  https://handmade-paradise.ru/skatert-podushki-s-azhurnyimi-vstavkami-kryuchkom/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler