Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İnce Uç Danteli Modelleri

Havlu kenarı olarak, çarşaf, pike, mutfak peçete kenarı olarak ve daha birçok yerde kullanacağınız 70 ten fazla ince uç danteli modelleri hazırladık. Yapılışları maalesef yok. Sizlere yapacağınız çalışmalarda fikir verecek modeller. Resme bakarak örnek çıkartan birçok arkadaşımız var. Resimden örnek çıkartmak isteyenler için uç dantel örnekleri çok hoşlar. Dantel örneklerini masa örtüsü kenarına da yapabilirsiniz. Mutfak peçete kenarlarına örebilirsiniz. Evet yapılışı yok ama biraz tığ işi biliyorsanız fotoğraflara bakarak örnekleri çıkartabilirsiniz. Sık iğne, trabzan ve zincirden oluşuyor tüm modeller. Önceki modellerimiz arasında dantel havlu kenarı yapılışı paylaşmıştık. Bu güzel örneği de masa örtüsü kenarlarında, peçete kenarlarında, dantel pike modellerinde kullanabilirsiniz. Dantelleri sadece kenar oyalarında kullanmıyoruz. Çok güzel  dantel hırkalar, bluzlar örebiliriz. Çantalar örebiliriz. Püsküllü dantel çanta yapılışı çok şık bir örnek mesela. Tüm dantel modelleri anlatımları için ve diğer hobi dünyasına ait paylaşımlar için mimuu.com takip etmeniz yeterli.

Dantel Örnekleri Resimli

70 ten fazla daha çok kenar oyası modelleri olarak kullanacağınız örneklerden oluşan bir galeri hazırladık. İnce uç danteli modelleri. Havlu, çarşaf veya diğer kenar oyaları için kullanabilirsiniz. Ben her modeli tek tek inceledim. Her biri çok hoşuma gitti. Tek renk klasik dantel ipleri ile veya renkli iplerle örebilirsiniz. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz şahane modeller.

Kaynak : https://www.google.com.br/search?tbm=isch&q=entremeios+crochet+MILLE+A+MINUTE&imgrc=BeKsG8hPquPKVM:&cad=h#imgrc=spYzvHuq6LgTOM:&spf=1525328957494

Benzer İçerikler
2 thoughts on “İnce Uç Danteli Modelleri”
  1. Beyza nur karaaslan dedi ki:

    Başlam kısmını atarmısın

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Elimizde olan resimler bunlar maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler