Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dondurma Çubuğundan Dantel Yapılışı

Dantel örneklerinden çok zarif bir örneğin yapılışı var sırada. Dondurma çubuğundan dantel yapılışı. Salon takımı modelleri, oda takımı modelleri , vitrin içi olarak kullanabilirsiniz. Aynı örnekten benim de var. Annem çeyizim için örmüştü. Biraz iğne oyası modelleri gibi duruyor. İlk gördüğümde bana öyle gelmiştik. Yani benzetmiştim. Çok hoşuma gitmişti ve annem sağ olsun hemen örmüştü. Oda takımı dantel modelleri anlatımlı örnekleri sizde takip ederek sevdikleriniz için, kendiniz için örebilirsiniz. Hediye etmek için de iyi bir fikir. Değişik dantel örnekleri arıyorsanız yuvarlak ve kolay bir modelimiz var. Ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kolay yatak odası dantel modellerini örebilirsiniz. Değişik , yuvarlak motif örnek. Her zaman olduğu gibi daha fazla model için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli.

Dondurma Çubuğundan Dantel Nasıl Yapılır?

Kare motifle dantel örnekleri arıyorsanız şahane bir model. Dondurma çubuğundan dantel yapılışı. Dondurma çubuğu kullanmanız şart değil. Dondurma çubuğu kullanılmasındaki amaç uzun ilmeklerin eşit uzunlukta ve düzgün olması için. Eğer ilmekleri uzattığınızda düğün oluyorsa dondurma çubuğu kullanmayabilirsiniz.  Az önce aynı örnekten bende de olduğunu söylemiştim. Bende bulunan modelde arada bulunan küçük motifler yok. Tamamı büyük motiften oluşuyor. Sizde isterseniz öyle yapabilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Şimdi sözü fazla uzatmadan adım adım dondurma çubuğundan dantel yapılışını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Dondurma Çubuğundan Dantel Yapılışı”
  1. Arti dedi ki:

    The lady works with such ease n perfection it is mesmerizing the is very fine n good.I have no words to appreciate her work.The ice cream bar lace I am thankful for the tutorial shared with me. Thanks

    1. Melek dedi ki:

      thank you so much

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler