Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Masa Örnekleri

Zarif bir örnekle dantel masa örnekleri örüyoruz. Sadece masa örtüsü olarak değil vitrin içi modelleri olarak da yapabilirsiniz. Dantel örneklerinin en güzel örneklerini ve herkes tarafından örülebilecek modelleri anlatımları ile birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dantel örnekleri modelleri, pikeler, masa örtüleri, mutfak takımları, havlu kenarları, kenar oyası modelleri… Aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz. Dantel masa örtüsü yapılışı için kullandığımız modelleri vitrin, mutfak gibi yerlerde de kullanabiliriz.Tepsi örtüleri, sehpa örtüleri, pike gibi yerlerde de kullanabiliriz. Birazdan paylaşacağımız dantel masa örneklerinin tarifini sizlere şemalı olarak vereceğiz. Kolay bir örnek. Biraz tığ işi biliyorsanız kolayca örebilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla yapabilirler. Hadi başlayalım yeni örneğimize.

Dantel Masa Örtüsü Yapılışı

Tığ işinden zarif masa örtüsü. Ev dekorasyonunda dantel kullanmayı sevenler için, yeni dantel modelleri arayanlar için, çeyizlik dantel modelleri arayanlar için kolay ve şık bir örnek. Motifleri birbirine son turu yaparken ekliyoruz. Kare motifli örneğimizi ince pamuklu iplerle örüyoruz. Dantel ipleri ile. Aşağıdaki şemayı, minder, battaniye, kilim, paspas, yatak örtüsü ve çeşitli danteller için kullanabilirsiniz. Dantel dışında saydıklarımızı kalın pamuklu iplerle örebilirsiniz.

Dantel Masa Örnekleri

Dantel Masa Örnekleri 2

Şema zincir, trabzan ve sık iğnelerle oluşuyor. Son turda motifleri birbirine ekliyoruz. Ve nasıl eklediğimizi şemada görebilirsiniz.

Dantel Masa Örnekleri 1

Dantel Masa Örnekleri 3

Dantel Masa Örnekleri 4

Dantel Masa Örnekleri 5

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/elegantnaya-skatert-kryuchkom-shema/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler