Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı

Kasnaklarla çok güzel süsler yaptık. Kasnaktan duvar süsleri yapımı için danteller, makrome ipleri gibi eski kullanmadığımız eşyalarımızı değerlendirdik. Düş kapanı modelleri yaptık çeşit çeşit, renk renk. Kasnak tef yapımı detaylarını paylaştık. Kına gecelerinizde keyifle kullanabilir arkadaşlarınıza hediye olarak hazırlayabilirsiniz. Kasnakta pamuklu makrome duvar süsleri, aynalar yaptık. Pamuklu makromeler, taranabilir makromeler kullandık. Renkli makromeler kullandık. Çok güzel çalışmalar hazırladık. Hazırladığımız kendin yap projelerini hediyelik fikirler olarak sevdiklerimize verdik. Kasnaktan duvar süsleri yapımı için hangi aşamaları yapacağız yakından bakalım.

Kasnak Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Kasnaktan duvar süsleri yapımı için tüyler, ahşap boncuklar, ponponlar kullanabilirsiniz. Yapacağınız çalışmaya göre, süse göre çeşitli kenar süsleri yapabilirsiniz. Kasnak duvar süsü için pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Şimdi bu güzel süsün ebatlarını görelim. Daha büyük kasnaklara çalışabilirsiniz. Tabi iç kısımda kullandığınız danteli ona göre büyütmelisiniz.

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı 1

 

kasnakların etrafına isterseniz ip sarabilirsiniz. Veya sık iğne ile dolanabilirsiniz. Şimdi bu güzel kasnakta duvar süsleri yapımı için kullanacağımız şemaları görelim.

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı 2

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı 7

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı 5

Şemada bulunan sembollerden bahsedelim. X sık iğne, 0 zincir, uzun çizgi trabzan anlamına geliyor. Bu şekilde yapabilirsiniz. Çemberin, kasnağın etrafına sık iğne yapıyoruz. Daha sonra danteli örüyoruz. Ve ördüğümüz danteli kasnağa iplerle tutturuyoruz. Kasnağın, düş kapanı yapımını danteller, ponponlar, şeritler ve tüylerle süsleyebilirsiniz.

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı 8

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı 6

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı 3

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı

Kasnaktan Duvar Süsleri Yapımı 4

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7914

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler