Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kasnakta Pamuklu Makrome Duvar Süsleri

Pamuklu makromelerden oluşan çok güzel bir galeri hazırladık sizlere. Metal kasnaklarla ve pamuklu makromelerle yapılmış harika tasarımlar. Renkli pamuklu makromeler, krem rengi makromeler ve hasır iplerle yapabilirsiniz. Makrome düğüm çeşitlerinden daha önce bahsetmiştik. Bu düğümleri kullanarak kendinize duvar süsleri modelleri yapabilirsiniz. Makrome duvar süsleri modelleri için kalınlıkları farklı olan, beğendiğiniz ipleri yapacağınız modele göre belirleyebilirsiniz. Makromeden lamba modellerinde de bu düğümleri kullanabilirsiniz. Basit düğüm çeşitleri ile çok şık tasarımlar yapabilirsiniz. Kasnakta pamuklu makrome duvar süsleri için ahşap kasnaklar kullanabilirsiniz. Metal kasnaklar kullanabilirsiniz. Hulahop kullanabilirsiniz. İçine ayna yerleştirebilirsiniz tasarımlarınızın. Yapay çiçeklerle de süsleyebilirsiniz. İki rengi birleştirerek modern makromeler yapabilirsiniz. Makrome duvar dekoru yapımı yüksek fiyatlarla satılan ürünler arasında yer alıyor. Kendiniz yaparak daha ucuza mal edebilirsiniz.

Makrome Duvar Süsü

70 ten fazla modelden oluşa çok güzel bir galeri. Evinize şıklık katacak modellerden oluşan kasnakta pamuklu makrome duvar süsleri. Ağırlıklı olarak krem rengi tasarımlardan oluşuyor. Eviniz için beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz. Bu modellerin burada yapılışı yok. Sizlere yapacağınız çalışmalarda fikir verecek örnekler var. Bu modellerden yapıp satış yapan birçok takipçimiz var. Onlara yeni modellerde fikir versin bu çalışmalar. Kenarını püsküllerle süslediğimiz çok güzel çalışmalar.

Ben modellerin hepsini tek tek inceledim. Ve sizinde incelemeniz için güzel bir galeri hazırladım. Bu aralar makrome ipleri ile çok güzel çalışmalar, fikirler var aklımda. O çalışmaları sizinle videolu olarak paylaşmayı düşünüyorum. Böyle bir çalışma yapmak isteyen ve model arayanlar için güzel örnekleri bir araya topladık.

Galeride o kadar güzel modeller var ki. Hangisini paylaşsam bilemedim. Beğendiğimiz netten derlediğimiz modeller sizler için hemen altta.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/565835140679222921/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler