Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Havlu Kenarı Yapılışı

Papatya görünümünde çok hoş bir havlu kenarı yapılışı hazırladık. Papatya havlu kenarı yapılışı. Sarı renkli papatyalar, pembe renkli papatyalar örerek havlu kenarını tamamlayabilirsiniz. Dantel örneklerini çeyizlik havlu kenarları modellerinde kullanmayı çok seviyoruz. Az sonra paylaşacağımız model ağır dantel havlu kenarı modellerinden. Motifli örüyoruz. Hatta bu modelde motifleri farklı yerlerde süsleme olarak da kullanabilirsiniz. Farklı iplerle de örebilirsiniz. Örgü iplerle, bebe yünleriyle örüp bebek battaniyelerini, bebek hırkalarını – yeleklerini süslemek için kullanabilirsiniz. Lif modellerini süslemek için kullanabilirsiniz.

Dantel havlu örneği renkli iplerle yapılıyor. Klasik dantel ipi ve renkli ip bir arada kullanılarak zarif havlu kenarı modelleri örülüyor. İsterseniz yine tek renk olarak örebilirsiniz. Çiçekli motiflerde simli ipler de kullanabilirsiniz. Havlu kenarı dantel modeli için anlatıma geçiyoruz. Tüm ayrıntılarıyla papatya havlu kenarı yapılışını öğrenelim.

Papatya Havlu Kenarı Nasıl Örülür?

Papatyalı, yapraklı dantel havlu kenarı anlatımı hazırladık. Türkçe videolu olarak hazırlanan anlatımı hepimiz çok rahat bir şekilde örebiliriz. Papatya motiflerimizi örüyoruz. Daha sonra alt zemini örüyoruz. Alt zemine hem çiçekleri hem de yaprakları monte ediyoruz.

Papatya Havlu Kenarı Yapılışı

Papatya Havlu Kenarı Yapılışı 2

Son olarak videoya geçelim. Videoda tüm ayrıntıları bulacak papatya havlu kenarı yapılışını keyifle öreceksiniz. İyi seyirler.

 

https://youtu.be/Iv9p3wf4uzc

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler