Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Runner Örneği

Dantel modellerinden çok hoş bir runner modeli hazırladık. Dantel runner örneği çeşitli boylarda rahatlıkla örülebilir. Örgü amerikan servis modelleri yada örgü paspas modellerinde de kullanabilirsiniz. Hatta daha kısa yapılarak sadece kenar dilimli kısmın bir tarafı kullanılarak dantel havlu kenarı modellerinde de kullanılabilir. Dantel runner örneği için çeşitli ipleri de kullanabilirsiniz. Modelde 3 mm tığla uyumlu ipler kullanılmış. Örgü runner örneğini şemalı anlatımlı olarak hazırladık. Rahatlıkla örebileceğimiz K trabzanlı örneklerden. Modelimizin şemalı anlatımlı olduğunu söylemiştik. Eğer şemayı okurken takıldığınız bir konu olursa bizlere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Örgü runner yapımı tek renkli zarif dantel örneklerinden. Dilerseniz orta kısımda farklı bir renk uygulamasıyla 2 renkli örgü modelleri olarak da çalışabilirsiniz. Dantel runner yapımı ev dekorasyonunda, masa düzeninde çok kullandığımız örgü modelleri ve yapılışlarından. Makrome ipleri, penye ipler, hasır ipler, pamuklu ipler gibi birçok çeşit kullanıyoruz. Şimdiki modelimiz pamuklu iplerle örülüyor. Eğer hazırsanız hemen tüm detaylarıyla renkli dantel runnerin anlatımına geçiyoruz.

Dantel Runner Yapılışı

4 mm tığla, pamuklu iplerle 140 x 70 cm ebatlarında örülmüş harika bir dantel. Süper dantel runner örneği hem gösterişli hem de örmesi kolay. Çeyizlik örgü modelleri olarak da düşünebilirsiniz. Modele 130 + 7 zincir çekilerek başlanmış. Sizde zincir sayısını ayarlayarak daha küçük veya büyük ölçülerde örebilirsiniz. Bence bu modelden takım olarak supla, bardak altlıkları da örebilirsiniz. Yada harika bir paspas.

Dantel Runner Örneği 1

Evimize renk, şıklığımıza şıklık katacak yeni dantel modeli. Aslında bildiğimiz eskilerden kalma örneklerden. Yeni tasarımlara da uyarlanınca muhteşem olmuş. Dantel runner örneği tamamlandığında nasıl göründüğüne bakalım.

Dantel Runner Örneği 3

Dantel Runner Örneği 4

Dantel Runner Örneği

Dantel Runner Örneği 2

Kaynak : https://www.circulo.com.br/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler