Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Dağ Yapımı Modelleri

İğne oyası dağ yapımı modellerinden çiçekli güzel bir örnek. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu modelleriniz için kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığını videoda detaylı bir şekilde görebilirsiniz. İğne oyası dağlı modellerden birçok örnek yapılışı paylaştık. Zor , kolay, boncuklu, fiyonklu birçok örnek. Yeni boncuklu iğne oyaları dağlı bir model mesela. Farklı bir dağ çeşidi ile yapılmış bir örnek. İğne oyası fiyonk modellerini iki dağ arasına koyabilirsiniz. Çok şık duruyor. İğne havlu kenarı yine dağ ile yapılmış bir örnek. İki dağ arasında çok şık bir çiçek var. Sizde dağlar arasına modelde olduğu gibi veya farklı tekniklerle yapılmış iğne oyaları çiçek modellerini kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Kaya Yapımı

İğne oyası dağ yapımı modellerinden atmalı kaya yapılışı ile , şık bir çiçekle güzel bir oya yapıyoruz. İğne oyası havlu, yazmalar için kullanabilirsiniz.  Bu modeli yaparken iğne oyası kaya yapımını ve iğne oyası yaprak yapımı ile çiçek yapımını öğrenmiş oluyoruz. Yaprak yapımını tek olarak, ikili olarak da farklı bir modelde kullanabilirsiniz. Dağ arasına farklı şekilde yapılmış birçok çiçek koyabilirsiniz.

İğne Oyası Dağ Yapımı Modelleri

İğne Oyası Dağ Yapımı Modelleri 3

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecektir. Dağ büyüklüğünü, aradaki çiçeklerin yaprak sayısını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Tıpkı yukarıdaki modellerde olduğu gibi. Havlunuza, yazmanıza uygun renklerde yapabilirsiniz. İşte tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler