Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pratik İğne Oyaları

Bugünkü anlatımlarımıza iğne oyaları ile devam ediyoruz. Her çeyizde, her evde desen desen olan iğne oyalarından yeni güzel bir model daha. Pratik iğne oyalarını tek renk tülbentler için yapabilirsiniz. Sıralı iğne oyası modelleri soran takipçilerimiz için meşhur Aydında çok yapılan bir oya. Tarifi birazdan sizlerle. Fıstıklarla yapılmış zarif bir oya. İğne oyası örneklerinin en güzel modellerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Sıralı oyalardan daha önce bahsettiğimiz birkaç modele değinmek istiyorum şimdi. İğne oyasını öğrendikten sonra yapmak istediğim modellerden biri iğne oyası sıralı modeli anlatımlı yapılışı örneğini iki renk olarak denemek istiyorum. Yapmayı düşündüğüm bir diğer model ise basit gösterişli iğne oyaları. Zarif bir oya. Ve bahsedeceğimiz son model ise sıralı basit iğne oyaları. Çıtı pıtı bir model. Daha fazla iğne oyası modelleri ve yapılışı için mimuu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Öğrenenler İçin Kolay İğne Oyası Modelleri

Kolay ve güzel bir model ile devam ediyoruz. Çok hoş bir örneğin yapılışı daha var sırada. Pratik iğne oyalarını yazma ve mutfak havlularınız için yapabilirsiniz. Düz renkli tülbent oyaları için çok güzel bir örnek. Söylenenlere göre Aydında meşhurmuş bu oya.

Pratik İğne Oyaları 3

Pratik İğne Oyaları 2

Pratik İğne Oyaları

Pratik İğne Oyaları 1

Bu güzel modelin şimdi ayrıntılı bir şekilde yapılışına geçelim. Bu güzel modeli bizlerle paylaşan Marifetli eller iğne oyalarına teşekkür ediyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler