Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sıralı Basit İğne Oyaları

İğne oyası modelleri kolay anlatımlı çok şık bir örnek. Yeni öğrenenler için basit iğne oyası modelleri. Yapılışı her zaman olduğu gibi sesli anlatımla videolu. Tüm iğne oyası modellerini sizlere videolu olarak veriyoruz. Öğrenmesi , yeni modelleri yapması açısından daha kolay olması için. Satış yapıp para kazanmak isteyen ev bütçesine katkıda bulunmak isteyen birçok takipçimiz var. İğne oyası modellerini takip ederek öğrenip satış yapabilirler. Videoları takip ederek iğne oyaları öğrenen birçok arkadaşımız var.

Sıralı Basit İğne Oyaları

İğne oyalarından birçok çalışma yapabilirsiniz. Son zamanlarda iğne oyası fular modelleri ve iğne oyası tespih modelleri çok kullanılıyor. Çok yapılıyor. Takı modelleri çok yapılıyor. Tespih modelleri ile iğne oyası namaz başörtü modelleri takım olarak yapılıyor. Çeyizler için özellikle. Çok şık modeller yapılıyor.  Bende çok beğeniyorum bu çalışmaları. Bu yüzden iğne oyası öğrenmeye karar verdim. Özellikle fular ve tespih modelleri için. Çok güzel örnekler, modeller var. Ve ben her birini çok beğeniyorum.

Sıralı İğne Oyası Yapılışı

Videoda sesli olarak modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Sizde benim gibi iğne oyası öğrenmeye karar verdiyseniz önce basit modellerden başlayabilirsiniz. İlerlettikçe zor modellere geçebilirsiniz. Yaptığınız modelleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İşte sizlere sevdiklerinize hediye ettiğinizde çok mutlu olacak şık bir iğne oyası modeli yapılışı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler