Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Modelleri

İğne oyaları ile devam ediyoruz. Sizlere çok beğeneceğinizi düşündüğümüz çeyizlik iğne oyası havlu modelleri yapılışı hazırladık. Hemde tarif videolu. Diğer modellerimizde olduğu gibi. İğne oyası örneklerini yayınlarken videolu olmasına dikkat ediyoruz. Tabi videoların da anlaşılır ve güzel olması gerekiyor. Yine güzel ve değişik bir oya yapılışı ile devam ediyoruz. Ben bu oyayı ilk defa görüyorum. Aynı modellerden sıkılıp kendine yeni modeller arayanlar için değişik ve zarif bir örnek. İğne oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Tek renk olarak yapıldığında güzel olur diye düşünüyorum. Sizce nasıl olur. Namaz başörtüsü iğne oyası için zarif bir model. Güllü, çiçekli bir örnek. Namaz, havlu ve yazmalarınız için en şahane iğne oyalarına bizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Daha fazla iğne oyası modelleri anlatımları için tek yapmanız gereken mimuu.com takip etmek.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

İğne oyası sinek kanadı dağ yapılışı ve iğne oyası çiçek yapılışı ile harika bir oya. Çeyizlik iğne oyası havlu modelleri olarak yapabilirsiniz. Evlenen bir arkadaşınıza, tanıdığınıza, yakınınıza hediye olarak yapabilirsiniz. İğne oyaları birkaç tekniğin bir araya gelmesinden oluşuyor. Sizde beğendiğiniz teknikleri bir araya getirerek çeşitli oyalar yapabilirsiniz. Yazma, havlu, namaz örtüsü gibi. İki oyadan beğendiğiniz farklı teknikleri birleştirerek yepyeni bir oya yapabilirsiniz.

İğne oyası sinek kanadı dağ yapılışını istediğiniz sayıda başlayarak yapabilirsiniz. Kullanacağınız zemine göre buna karar verebilirsiniz. Yazmalar için küçük, havlu ve namaz örtüleri için büyük sayıda başlayabilirsiniz.

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Modelleri

Oyamızın nasıl durduğunu gördük. Şimdi de yapılışını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler