Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı

İğne oyası çiçek modelleri yapılışı var sırada. Birçok yerde kullanılıyor bu güzel çiçek motifi. İğne oyasından menekşe yapımının bir modeli diyebiliriz. İğne oyası havlu kenarlarında kullanılıyor. İğne oyası namaz başörtülerinde kullanılıyor. Yine iğne oyası tespih modellerinde , iğne oyası fular modellerinde kullanılan bir örnek. Bizde bu güzel çiçeğin yapılışını adım adım videolu olarak göstereceğiz. Yapmak isteyenler için öğretici bir video. Sizde istediğiniz yerde çiçeği kullanabilirsiniz. Ben bu çiçekten aynı renklerde tespih yaptırmıştım. Harika oluyor. Namaz baş örtüsü ile tespihi takım olarak yapabilirsiniz. İğne oyası havlu içinde kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde bu çiçeği mavi tonlarda namaz örtüsünde gördüm. Muhteşem olmuş. Çok ağır bir örnek. Yeni başlayanlar için biraz zor bir model. Yapabilirler tabi ki ama ilk etapta geçişler düzgün olmayabilir. Bende öyle oluyor yani. Ağır iğne oyası modellerinden biraz kolay modellere geçelim. Kolay iğne oyası modelleri için yeni boncuklu iğne oyaları ile zarif örnekler hazırlayabilirsiniz. İğne oyası modellerinde boncuklar, pullar kullanabilirsiniz. Namaz örtüsü iğne oyası içinde yine pullu örnekler hazırlayabilirsiniz. Düz sade iğne oyaları kayalar yapıp içini file işi gibi doldurabilirsiniz. İçine tel kırma ile çiçekler yapabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan İğne oyası çiçek modelleri yapılışına geçmek istiyorum.

İğne Oyası Çiçek Motifi Nasıl Yapılır?

Harika bir çiçek. Dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Havlularda, namaz örtülerinde, tespihlerde… Şimdi aynı modelin birkaç farklı renkle yapılmış uygulamasını görelim.

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı 3

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı 4

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı 5

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı 2

Kırmızı , mor , pembe … Hepsi çok güzel öyle değil mi. Namaz örtüsünde nasıl durduğunu merak ederseniz hemen alttaki resme bakabilirsiniz. Havlularda da aynı şekilde duruyor.

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı 7

Havlunuza, yazmanıza uygun renklerde yapabilirsiniz bu güzel çiçeği. Şimdi 4 videoda adım adım iğne oyası çiçek modelleri yapılışını görelim.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı”
  1. zakine dedi ki:

    hepsi çok güzel ben motif satın almak istiyorum

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Motif satışımız yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler