Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri Yeni

İğne oyası ve boncuk bir arada. Hatta birde püskü. Püskülleri iğne oyasında çok kullanıyoruz. Çok yakışıyor. Havlular için biraz büyük püskül, yazmalar için daha küçük bir püskül. Boncuklu havlu kenarı modelleri yeni örneğin tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde videoda bulabilirsiniz. Yeni boncuklu iğne oyalarını havlularınız için yapabilirsiniz. Boncuklu iğne oyası modellerini yazmalarınız ve havlularınız için yapabilirsiniz. Havlu veya yazma için uygun renkte boncuklar kullanarak veya yaptığınız ipe uygun boncuklar kullanarak şahane oyalar yapabilirsiniz. Yaptığınız düz bir oyaya dilerseniz boncuk ekleyebilirsiniz.

En güzel iğne oyası modellerine boncuklar ekleyerek daha şık ve gösterişli hale dönüştürebilirsiniz. Birazdan sizlere iğne oyası tekniklerinden iğne oyası kaya yapılışını göstereceğiz. Aynı zamanda iğne oyası köprü yapılışını, iğne oyası sık iğne veya düğüm yapılışını göstereceğiz. Bu teknikleri farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Köprüler birçok oyada kullanılıyor. Çiçek yapacaksak önce köprü yapıyoruz bazı modellerde. Düğüm kullanıyoruz. Yapraklar kullanıyoruz. Teknikleri birçok farklı yerde kullanıyoruz. Bu oyada yaprağı, düğümü, köprüyü ve kayayı kullanıyoruz. Boncuklu havlu kenarı modelleri yeni örneğin yapılışına geçelim.

Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri Yeni

Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri Yeni 1

Kolay Boncuklu İğne Oyaları

Boncuklu havlu kenarı modelleri yeni örneğin yapılışına birazdan geçeceğiz. Boncuğu sararak kullanıyoruz. Ve püskül ekliyoruz. Havlu  için önce dağları yapıyoruz. İki dağ arasında eşit boşluk burarak bu kısımlara yapraklar yapıyoruz. Ve yaprakların üzerine püsküllü boncukları ekliyoruz. İncileri ikili olarak dağların arasına yerleştirebilirsiniz. Püsküllü iğne oyalarında dağları da istediğiniz büyüklükte istediğiniz dağ örneğini yapabilirsiniz. Tıpkı yukarıdaki iki modelde olduğu gibi. Tek model var ama birçok farklı şekilde kullanabiliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler