Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yapılışı Videosu

İğne oyalarından kolay ve gösterişli bir modelin yapılışını hazırladık. İğne oyası yapılışı videosunu izleyerek modeli öğrendiğimizde tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarımızda kullanabiliriz. İsterseniz iğne oyası dağlarla birlikte havlu modellerinde de kullanabiliriz. İğne oyası modellerini özellikle çeyizler için çok tercih ediyoruz. Çeyiz hazırlığında olanlar için satış yapanlar için en güzel videoları hazırlıyoruz. Böylece kendimiz de iğne oyası yapılışını öğrenip yazmalara, havlulara uygulayabiliriz. En yeni iğne oyası yapılışı, çeyizlik iğne oyası havlu kenarlarını kendimiz de yapabiliriz. İğne oyası tekniklerini öğrendikten sonra paylaştığımız videoları inceleyebilir örnek bezine çalışmalar yapabiliriz. İlk olarak zürafa öğreniriz. Bol bol zürafa çalışırız. Temel teknik olan zürafalar ne kadar düzgün olursa, zemin ne kadar iyi olursa üstte kullandığımız, yaptığımız oyalarda o kadar güzel olur. Kolaydan zora doğru tüm modelleri çalışabiliriz. Sonrasında kendimiz de satış yapabiliriz. Ev bütçesine katkıda bulunabiliriz.

İğne Oyası Yapılışı Kolay

Mavi tonlarında hazırlanmış çiçek motifi yapıyoruz bugün. İğne oyasından birçok renkle çalışacağımız modellerden. Pırpırlar ve düğümlerle yapılmış taç yapraklar ortasında sarı motifiyle tamamlanmış örnek kenarında yeşil yaprakları yer alıyor. İğne oyası yapılışı videosunu hazırladık. Naylon oya ipleri, suni ipek iplerle oyamızı yapabiliriz.

İğne Oyası Yapılışı Videosu 3

Örneğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Şahane görünüyor değil mi. Eğer bizde bu oyayı yapmak, nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsak hemen videoya geçelim. Böylece videoyu izleyerek yapılışını öğrenmiş oluruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler