Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma Oyaları Modelleri

İğne oyası örneklerinden çok gösterişli, zarif bir oya yapılışı daha. İğne oyası yazma modellerine çok yakışacak bir örnek. Yazmalarınız için yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı olarak da kullanılacak bir model. İğne oyası teknikleri nelerdir kavradıktan sonra bu zarif oyayı rahatlıkla yapabilirsiniz. İlk denemede bozuk veya çirkin olabilir. Örnek bezinizde birkaç deneme yaptıktan sonra modelin düzgün olduğunu ve güzelleştiğini göreceksiniz. İlk kez yapacağınız her modeli önce örnek bezine çıkartmanız daha iyi olacaktır. Hem elinizin alışmasından hemde modelin nasıl yapıldığını kavramak, düğümlerin, zürafaların daha düzgün durmasını sağlamak için. Havlu kenarı iğne oyaları, yazma iğne oyası örneklerinden hiç vazgeçemiyoruz. En güzel örnekleri kendimiz için, evlenecek genç kızların çeyizleri için yapıyoruz. Yazma oyaları modelleri olarak kullanacağınız veya havlu da olabilir tabi yapılışına geçelim.

İğne Oyası

İpek iplerle örülmüş çok güzel zarif bir oya. Tarifi ayrıntılı bir şekilde tüm detayları ile videolu olarak anlatılmakta. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa yorum kısmından sorabilirsiniz. Modelde kırmızı, krem ve yeşil tonlarında ipler kullanılmış. Sizler yazma içinde, havlu içinde bulunan renklere göre oya renklerini belirleyebilirsiniz. Oyanız bittiğinde ütüsünü de güzel yaparsanız bozulmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Yazma Oyaları Modelleri

Oya çok güzel görünüyor değil mi. İsterseniz nasıl yapıldığını görelim. Daha sonra istediğimiz kumaşa, kumaş kenarına, kenar oyası modelleri olarak yapalım.

Yazma Oyaları Modelleri 1

Buyurun videoya. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Yazma Oyaları Modelleri”
  1. Rocio dedi ki:

    muy bonito el trabajo que hacen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler