Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yapımı Anlatımlı

İğne oyası modellerinden çok zarif model tarifi hazırladık. İğne oyası yapımı anlatımlı örneği birçok yerde kullanabilirsiniz. Yazma kenarlarında, havlu kenarlarında, iğne oyası fular modellerinde, iğne oyası kolye yapımında kullanabilirsiniz. Modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. Severek ve keyifle yapacağınız örneklerden biri olacak. İlk defa iğne oyası yapacaklar için zor bir model diyebiliriz. İğne oyası modellerini videolu olarak hazırlıyoruz. Basit iğne oyalarından zor iğne oyalarına birçok modeli kolayca yapalım diye videolarıyla paylaşıyoruz. Bazen havlulara, bazen yazmalara, bazen namaz örtülerinde veya pikelerde kullanıyoruz. Az sonra paylaşacağımız modeli de birçok yerde kullanabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası yazma yapılışı olarak düşünebilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarları olarak düşünebilirsiniz. Pikelerde de çok şık durur. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte kullanılacak örneklerden. İğne oyası yapımı anlatımlı modelin videosunu izledikten sonra karar verebilir farklı şekillerde kullanabiliriz. Eğer hazırsanız şimdi oyamızın yapılışına geçelim.

İğne Oyası Yapılışı Video

Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanacağımız şahane örneklerden. Havlularda veya fular yapımında da kullanabiliriz. Örnek ağır olduğu için ara su modeli olarak biraz daha basit modelleri seçebiliriz. Yazmamızı, havlumuzu veya yapmak istediğimiz kumaşı seçtikten sonra kullanacağımız zemine göre renkleri belirlemek olacak sonraki işimiz. İpleri, iğneyi de hazır ettikten sonra modeli yapmaya başlayabiliriz.

İğne Oyası Yapımı Anlatımlı

Yuvarlak motifli çiçeklerden oluşan şahane bir örnek. Her renk uyumuyla keyifle deneyebiliriz. Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Hadi şimdi yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler