Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modeli Anlatımı

İğne oyası örneklerinden yapraklı çok hoş model. İğne oyası yazma modeli anlatımı. Yine videolu örneklerden. Tek renk veya desenli yazmalarda kullanacağımız harika örneklerden. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte iğne oyası namaz örtüsü veya iğne oyası havlularda da kullanılabilir. İğne oyası havlu kenarı yapımı videolu olarak paylaşmıştık. Aynı modeli kullanarak orta kısmına yapraklı modeli kullanabiliriz. Yapraklı iğne oyası yapılışında daha önce benzer bir model tarifi paylaşmıştık. Dilerseniz o modeli de çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Yaprakları gerek havlu gerek yazma olsun çok kullanıyoruz. Yine çok beğeneceğiniz bir yapraklı örnekten bahsedeceğim. İğne oyası yaprak modeli yazma yapılışı. Yapraklı modeller, çiçekli modeller, dağlı modeller, boncuklu modeller gibi burada bahsedemediğimiz daha çok model yapılışımız var. Hepsine bir tıkla mimuu. com ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Şimdi yine yapraklı olan yeni modelin tarifine geçelim.

İğne Oyası Örneği ve Yapılışı

İğne oyası modellerinde birçok yerde kullanacağımız çok seveceğiniz örnek yapılışı. Farklı renklerde hazırlanmış yaprağın birleşiminden oluşuyor. Renkler değişerek, üzerinde küçük değişiklikler yaparak yaprağı oluşturuyor en güzel iğne oyası modellerini yapıyoruz. Her zaman diyoruz en güzel oyalar sizin ellerinizden çıkan oyalar diye.

İğne Oyası Yazma Modeli Anlatımı

İğne oyası yazma modeli anlatımı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Dağlarla birlikte havlularda, namaz örtülerinde, sade olarak yazmalarda çok şık duracak zarif örneklerden. Eğer bu modeli hemen yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken alttaki videoyu izlemek. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler