Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Modeli Farklı Yeni

İğne oyası modellerinden yazmalarda muhteşem duracak bir model daha. Yazmalarımıza aynı teknikle yapılmış yaprak ve çiçeklerle oluşmuş kenar oyası örneği anlatımı hazırladık. Büyük çiçekleri kullanmayı seviyorsanız bu model muhteşem. Hemen yapmaya başlayabiliriz. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda kullanılacak güzel, yapması keyifli bir model. İğne oyası modeli farklı yeni örnek pırpır tekniği ile yapıyoruz. Daha önce iğne oyası nasıl yapılır yeni başlayanlar için temel tekniklerden oluşan videoyu yayınlamıştık. Eğer ilk defa iğne oyası yapacaksınız bu model zor gelebilir. İlk olarak tekniklere çalışıp daha sonra kolay modellerden başlayarak iğne oyalarını yapmaya başlayabiliriz. İğne oyası modeli farklı yeni bir örnek. Her renk yazmaya yapılacak güzellikte bir model.

Orta zorlukta modellerden bahsedecek olursak yazmalarınızda çok şık duracak gösterişli iğne oyalarından zikzak iğne oyası nasıl yapılır videolu anlatımı inceleyebilir yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Hatta bu modeli iğne oyası fular modellerinde de kullanabiliriz. En güzel iğne oyaları nasıl yapılır öğrenelim.

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı

4 renk kullanılarak yapılmış zarif bir oyanın anlatımını videolu olarak hazırladık. Çiçeğin yaprakları pırpırlardan oluşuyor. Yine çiçeğin yapraklarını yazma kenarında ara örnek iğne oyası yaprak yapımı olarak da kullandık. Böylece oya birbirini tamamladı ve çok şık oldu.

İğne Oyası Modeli Farklı Yeni

Sizce de öyle değil mi. Yaprağıyla çiçeğiyle birbirini tamamlayan çok hoş bir model olmamışmı. O halde hemen videoya geçip iğne oyası modeli farklı yeni örneğin yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler