Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Örgü Büstiyer

Örgü modelleri ve yapılışlarından yepyeni bir örnek tarifi hazırladık. Tığ işi örgü büstiyer. Tığ işi motif örneklerinden hazırladığımız bir tarif. Yazlık örgü modelleri olarak ördüğümüz büstiyeri çok beğeneceksiniz. Tığ işi örgülerden beğendiğimiz örneklerle beğendiğimiz motiflerle çok şık örgüler örebiliriz. Tığ işi örgü büstiyer için daha önce ördüğümüz dantel modellerinden tarifleri kullanabiliriz. Örgü büstiyer yapımı çok beğeneceğimiz kolay örgülerden. Hatta modeli örgü yelek modelleri, bebek battaniyesi, örgü hırka modelleri gibi örgülerde de kullanabiliriz. Örgü paspas modelleri, dantel runner modellerinde de kullanabiliriz. Her bir motifte farklı bir renk kullanabiliriz. El örgü büstiyer modellerini rengarenk olarak da örebilirsiniz. Örgü büstiyer yapılışı anlatımlı örnek için yazlık ipler tercih edebilirsiniz. Böylece tam yaza uygun bir örnek olacak. Hazırsanız örgü büstiyer tarifi için hemen videoya geçelim.

Tığla Motifli Büstiyer Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü büstiyer modellerinden sarı renklerle örülmüş şahane bir model hazırladık. Hatta modelin alt kısmına kumaş eklemesi yapabilirsiniz. Üstü örgü altı kumaş elbiselerden tasarımlar oluşturabilirsiniz. Örgü roba modelleri olarak tasarlayabileceğimiz örneklerden. Düğmeli büstiyer modelini dilerseniz örgü süveter modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Büstiyer

Büstiyeri tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Motifi örgü çanta modellerinden tutun birçok örgüde kullanacağımız şahane bir model. Şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler