Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Amerikan Servis Örme

Kağıt ipten, penye ipten, hasır ipten, koton ipten, çeşitli malzemelerden amerikan servis ördük. Bugün yine yuvarlak amekiran servis örme modelinden bahsedeceğiz. Sofra düzenleriniz için keyifle öreceğiniz modellerden. Amerikan servisi örerken her turda renk değiştirerek örgü mandala amerikan servis yapımı olarak örebilirsiniz. Parça ipleri kullanarak da atıl görüntülerden kurtulabilirsiniz. Kağıt ipten amerikan servis yapılışı kasnakta yapılıyor. Tarifi bizlere çok sorulmuştu. Çok araştırdık benzer bir modeli yapmaya çalıştık. Daha sonra nasıl yapıldığına dair paylaşımlarımız oldu. Penye ipten amerikan servis yapımını da çok seveceksiniz. Ay çiçeği deseninde. Tur sayıları büyütülerek penye ip paspas modellerinde de kullanılabilir. Burada saydıklarımız sadece birkaç model. Amekiran servis altlığı yuvarlak, kare, kalp, dikdörtgen hepsine önceki yazılardan ulaşabilirsiniz.

Örgü Amerikan Servis Yapımı

Kolay örgü modellerinden bir supla. Yuvarlak amerikan servis örmek için birçok ip kullanabilirsiniz. Makrome ipleri, kordon ipler, cotton ipler kullanabilirsiniz. Kullanacağınız iplerin boyutlarına göre örgülerin boyutları değişecektir. Buna bağlı olarak ölçerek tur sayısını artırarak örmeye devam edebilirsiniz. YarnArt creative ile örebilirsiniz. Aynı modeli küçük örerek bardak altığı olarak da örüp takım olarak kullanabilirsiniz.

Yuvarlak Amerikan Servis Örme

Model kolay, şık ve zarif. Çok güzel duruyor. Son turda isterseniz boncuk da ekleyebilirsiniz. Deniz kabukları da çok kullanılıyor. Çok şık duruyor. Siz zevkinize göre renkler, süslemeler yapabilirsiniz.

Yuvarlak Amerikan Servis Örme 1

Bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel duruyor değil mi. Tur sayılarını ayarlayarak her boyutta örebiliriz. Bardak altlığı, amerikan servis, paspas olarak örülebilir. Kenar oyası olarak farklı örneklerde kullanabilirsiniz. Yuvarlak amerikan servis örme detaylarına geçelim. Keyifle örüp ev halkı için misafirlerimiz için hazırladığımız sofralarda kullanalım.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler