Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Örneği Yapılışı

Dantel örneklerinden yeni bir model yapılışıyla devam ediyoruz. Dantel örneği yapılışı çok zarif örneklerden. Örgü runner modelleri, örgü amerikan servis modelleri olarak kullanılabilir. Çok hoş bir örnek. Çeyizlik dantel modelleri olarak örebiliriz. Muhteşem olur. Hala dantel modelleri örülüyor mu, kullanılıyor mu demeyin. Örülüyor. Ben kullanmayı seviyorum. Annem kendi elleriyle çok severek özenerek ördü. Her bir ilmeğinde onun emeği var. Bende o yüzden çok seviyorum. Dantel modeli çok güzel. Renkli olarak da örülebilir. Renkli pamuklu dantel ipleriyle çok hoş olur. Model çok güzel. Mesela daha kalın koton iplerle örgü paspas modellerinde de kullanabiliriz. Kolay dantel yapımı aşama aşama videoda gösterilmekte. Modelden öğrenebilir farklı iplerle farklı tasarımlarda örgüyü kullanabiliriz. Yuvarlak dantel modelleri yapılışı için anlatıma geçelim. Dantel örneği yapılışının anlatımını izleyelim.

Dantel Örneği Yeni Modelleri Yapılışı

Yuvarlak çok zarif hemen örülesi bir örnek. Birçok farklı iple örülerek birçok farklı örgüde kullanılabilir. 2 kısa güzel videoyla modelin yapılışını baştan sona izliyoruz. Eğer boyutları küçültmek isterseniz su taşı örneği kısmını 2 -3 tur kısaltabilirsiniz. Daha sonra laleli kısımlardan örmeye başlayabilirsiniz. Modelde isterseniz boncuk ve taş uygulaması yapabilirsiniz.

Dantel Örneği Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Bittiğinde tıpkı yukarıdaki gibi olacak. Eğer sizde çok beğendiyseniz ve örmek isterseniz hemen altta bulunan videoları izleyebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler