Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Amerikan Servis Yapılışı

Örgü modellerinde bugün sofralarımızı, masalarımızı süsleyecek bir çalışma var. Tığ işi örgü severlerin keyifle öreceği ve zevklerine göre istedikleri şekilde süsleyecekleri bir çalışma. Örgü çiçek modelleri, örgü güller, örgü yapraklar, örgü papatyalar, örgü laleler ile süsleyeceği çiçekli amerikan servis yapılışı hazırladık. Hem rengi hem de modeli çok güzel. Sofralarımız çiçek açacak. Aynı modeli büyüterek, değiştirerek örgü runner modelleri, örgü paspaslar örebilirsiniz. Veya küçülterek örgü bardak altlığı örebilirsiniz.

Çiçekli Amerikan Servis Yapılışı

Koton iplerle, hasır iplerle, kağıt iplerle, keçelerle… Bugüne kadar çok güzel örgü supla modellerine yer verdik. Onlardan biri çok sorulan, çok sevilen hala yapılmaya devam eden kağıt ipten amerikan servis yapılışı. Kasnak oluşturup yaptığımız modellerden. Hasır iple yuvarlak amerikan servis yapımı lif tekniği ile ördüğümüz servislerden. Son paylaştığımız modeller arasında ise dantel amerikan servis yapımı yer alıyor. Yine önceki içeriklerimizden tüp suplalara ulaşabilirsiniz. Şimdi çiçekli amerikan servis yapılışını öğrenelim.

Çiçekli Amerikan Servis Nasıl Örülür?

Sofralara, masalara bahar havası getirecek, insanın içini açacak modellerden. Örgü amerikan servis yapımı için koton ipler kullanacağız. Aynı zamanda renkli iplere ihtiyacımız olacak. Suplamızı süslemek için. Beğendiğiniz çiçekleri örüp suplayı tamamlayabilirsiniz.

Çiçekli Amerikan Servis Yapılışı 1

Çiçekli Amerikan Servis Yapılışı 2

Çiçekli Amerikan Servis Yapılışı 3

Mavinin tonu da çok güzel, supla da çok güzel. Çiçekler çok yakışmış. Sizde beğendiniz değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Çiçekli amerikan servis yapılışını öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CyRVELhJBqH/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler