Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hasır İple Yuvarlak Amerikan Servis Yapımı

Hasır iple birçok dekor ürünü yapıyoruz. Ev dekorasyonunda çok kullanıyoruz. Bugün sofra düzeninde kullanacağımız güzel bir çalışma hazırladık. Hasır iple yuvarlak amerikan servis yapımı. Severek yapacağımız projelerden biri olacak. Yeni projemize değinmeden önce hasır iple çuval beziyle yaptığımız dekor ürünlerine değinelim. Hasır iple amerikan servis yapımı benzer tarzda ördüğümüz dikdörtgen servislerden.  Hasır iple neler yapılır daha önce güzel bir galeri hazırlamıştık. Vazolar süsledik. Duvar süsleri yaptık. Paspaslar ördük. Hasır ipten puf nasıl yapılır paylaştık. Daha sayamadığımız birçok proje paylaştık. Şimdi onların arasına birçok farklı şekilde kullanacağımız lif modellerinde çok kullandığımız yıldız örgü tekniğiyle hasır iplikle örgü supla yapılışı paylaşacağız.

Hasır İpten Supla

Ev dekorasyonunda birçok yerde kullanacağımız harika bir çalışma. Amerikan servis olarak, saksı altlarında kullanabiliriz. Banyo dekorasyonunda, hobi odalarında kullanabiliriz. Eminim çok güzel olacaktır. Supla modelleri için birçok çeşitte ip kullanıyoruz. Kağıt ipler, koton ipler, makrome ipleri gibi. Beğendiğimiz iplerle en güzel örgüleri örüyoruz. Severek evimizde kullanıyoruz. Satış yapıyoruz. Hediye ediyoruz.

Hasır İple Yuvarlak Amerikan Servis Yapımı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken altta bulunan videoyu izlemek. Hasır iple yuvarlak amerikan servis yapımı tekniğini daha büyük yaparak banyolarda veya evin diğer bölümlerinde kullanmak için paspaslar örülebilir. Çok güzel olacaktır. Hasır iple örülmüş paspaslar ünlü markalarda yüksek fiyatlara satılıyor. Daha ucuza mal ederek kendimiz örebiliriz. Böylece bir modelden birçok tasarım oluşturmuş oluruz.

İlk olarak sizlere kağıt ipten yaptığım amerikan servisi paylaşmak istiyorum. Onun altında ise yeni model suplanın yapılışını görebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler