Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hasır İp ile Neler Yapılır?

Dekorasyonda hasır ipleri ve çeşitlerini sıkça kullanıyoruz. Bugün sizlere çeşitli kalınlıklarda hasır ip ile neler yapılır hazırladık. Sizde beğendiğiniz projeleri eviniz için keyifle yapabilirsiniz. Süper projeler var. Kendin yap projeleri, basit dıy projeleri için çevremizde, evimizde olan malzemeleri kullanıyoruz. Cam şişeleri kaplıyoruz hasırla, saksılar yapıyoruz. Aynalar yapıyoruz. Hasır halttan supla yapılışımutfak dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Hasır iple saat yapıp yine ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Paspas modelleri yapıp her yerde kullanabilirsiniz. Örerek veya sıcak silikon ile yapıştırarak paspaslar yapabilirsiniz. Hasır ipten puf nasıl yapılır yine sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatımını paylaşmıştık. Çok güzel ve kolay bir proje. Eviniz için puf modellerini de yapabilirsiniz. Galeride hasır ip ile yapılmış birçok proje var. Tam 80 tane. Beğendiklerinizi yapabilir ve kullanabilirsiniz. Galeride bulunan modellerin yapılışı yok. Resme bakıldığında yorum yapabiliyor ve nasıl yapıldığını anlıyoruz. Daha sonra yapmaya başlıyoruz. Hazırsanız hasır ip ile neler yapılır inceleyelim.

Hasır İpinden Neler Yapılır?

Hasır iplerle, halat iplerle, çuval bezleri ile yapılmış ürünlerden oluşan çok güzel bir galeri. Şahane abajurlar var. Makrome düğüm çeşitleri kullanılarak ve hasır ipler kullanılarak yapılmış projeler. Makrome düğümleri ile yapmak istemezseniz şiş örgü örnekleri veya tığ işi örgü örnekleri kullanarak da dekor ürünleri yapabilirsiniz. En basitinden sıcak silikon ile yapıştırarak paspaslar, bardak altlıkları, amerikan servisler yapabilirsiniz.

80 tane özenle yapılmış hasır ip projelerini inceleyelim. Sizde bu projeleri incelediğinizde hasır ip ile neler yapılır fikir edinebilir ve çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler