Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon fikirleri ile devam ediyoruz. Bu mutfakları görünce kutu gibi küçücük çok hoşuma gitti aslında. Küçük mutfak dekorasyon fikirlerini incelerken hem işi de çabuk biter, dolaplar hemen silinir diye düşündüm. Mutfaklar küçük ama dolaplar çok işlevsel. Küçük mutfak dekorasyon fikirleri için sadece beyaz değil birçok renkte mutfak dolaplarını seçebilirsiniz. Açık renkler daha aydınlık gösterecektir. Benim mutfağım da çok büyük değil. Dar ve uzun. Açık yeşil renklerde. Evi aldığımızda mutfakta olan dolapları kullanıyorum. Eğer mutfak dolaplarınızı yenilemek isterseniz en sona eklediğimiz videoda olduğu gibi mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz.

Mutfaklarda en çok kullandığımız mobilyalardan biri yemek masası modelleri. Yeni yemek masası modellerini mutfağınıza uygun şekilde seçebilirsiniz. Tezgah arası fayans modellerinde çini desenleri, taş desenler, mermerlerde çok kullanılıyor. Cam modeller var. Onlarda tercih edilenler arasında. Her mutfağa uyacak benzersiz mutfak dolabı modelleri paylaşmıştık. Oradaki fikirler de çok hoşunuza gidecektir. İsterseniz inceleyebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla mutfak dekorasyonu nasıl olmuş, nasıl yapmışlar galerimizi inceleyelim.

Dar ve Küçük Mutfak Modelleri

Mutfaklarımız dar olduğunda kullanışlı olmadığı, işlevsel olmadığı anlamına gelmez. Az sonra inceleyeceğimiz küçük mutfak dekorasyon fikirleri arasında muhteşem mutfak dolabı modelleri var. Dar alanları en iyi şekilde kullanmanın en güzel yolu verimliliği en üst düzeye çıkaran bir düzen seçilmelidir. Duvarların her iki tarafına dolaplar yerleştirilebilir. Bir tarafın tezgahı normal standartlarda olurken diğer taraf biraz daha dar seçilebilir. Ocak, fırın, buzdolabı mutfağın olmazsa olmazları. Aşağıdaki küçük mutfak dekorasyon fikirleri bizlere çok güzel fikirler verecek. Hadi inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler