Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Lamba Nasıl Yapılır?

Şönil tel etkinliklerinden zaman zaman bahsettik. Evde lamba yapımından da bahsettik. Çeşitli şekillerde çok güzel lambalar yaptık. Hasır ipten lamba yapımını denedik. Balon etrafına ip sardık ve evimizin her köşesinde kullanacağımız bir lamba yaptık. Eski dantelden lamba yapımını inceledik. Makromeden lamba yapımı da paylaştığımız diğer kendin yap projelerinden. Tüm lamba yapılışlarına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Burada şönil telle yapılmış çalışmalardan bahsedeceğiz. Çünkü az sonra yapacağımız lambanın baş kahramanı şönil tel. Tüylü telden etkinlikleri genelde okul öncesi etkinlikleri olarak yapıyoruz. Bugün ise yine çocuklarımızla birlikte veya tek başına yapacağımız bir etkinlik örneği hazırladık. Dekorasyonunuza çok yakışacak. Çocuk odalarına, gençlerin odalarına çok yakışacak. Birde kendi elleriyle yaptıkları için çok sevecekler.

Bu kısımda ilk olarak bir şönil tel etkinliğinden bahsedeceğiz. Yine güzel bir lamba projesinden de bahsedecek daha sonra yeni modelin yapılışına geçeceğiz. Eğer güzel bir etkinlik yapmak isterseniz şönilden gül yüzük nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Yada takımı bozulmuş fincanlarınız varsa onlarla en güzel lambaları yapabilirsiniz. Tıpkı fincandan lamba yapımında olduğu gibi. Gelelim şimdi yeni projemize. Tüm detaylarıyla çiçek lamba nasıl yapılır öğrenelim.

Evde Masa Lambası Nasıl Yapılır?

Seçtiğiniz renklerde tüylü tel, pilli led ışıklarla yaptığımız çok güzel bir gece lambası hazırladık. Adım adım çiçek lamba nasıl yapılır öğreneceğiz. Hatta bu güzel lambayı hediyelik fikirler olarak da düşünebiliriz. Doğum günü olan birine kendi ellerimizle yaptığımız lambayı hediye etmek en güzel şeylerden biri olsa gerek.

Çiçek Lamba Nasıl Yapılır? 1

Çiçek Lamba Nasıl Yapılır?

Çiçek Lamba Nasıl Yapılır? 2

Lambayı çocuklarımız videodan takip ederek kendileri yapabilir odalarında ise kendi yaptıkları lambayı severek keyifle kullanabilir. O halde hemen anlatıma geçelim ve lambanın nasıl yapıldığını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler