Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Örgü yelek modellerinde, örgü şal modellerinde veya farklı modellerin tasarımında kullanacağımız çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Yeni örgü yelek modeli yapılışı. Merserize iplerle örülmüş muhteşem bir örnek. Kenarları dilimli çok hoş bir model. Dilimleri aynı hizada yapabilirsiniz. Biri uzun biri kısa olarak tasarlayabilirsiniz. O şekilde dantel runner modelleri olarak da kullanılabilir. Çok amaçlı tığ işi örneklerinden. Yelek olarak tasarladığınızda şeritler halinde durduğu için tığ işi yelek modellerini kol kesim ayarlamaları da kolay olacaktır. Hatta bu modelle kız çocuklarına bebek yelek modelleri de örebilirsiniz. Yeni ve değişik tığ işi örgülerinden. Şeritleri 3 -4 lü sıralar halinde örüp dantel havlu kenarları olarak da tasarlayabilirsiniz. Yeni örgü yelek modeli yapılışı birçok modelin tasarımında kullanılacak örneklerden.

Mimuu.com olarak yeni örgü modellerinden bahsetmeye çalışıyoruz. Az sonra paylaşacağımız model böyle bir model. İster yelek ister şal örün kolay tığ işi örneği birçok tasarımda kullanılabilir. Mesela son paylaştığımız modeller arasında kolay örgü çiçekli model yapılışı var. Runnerler, yelekler veya şallar örebilirsiniz. O halde hemen anlatıma geçip yeni örgü yelek modeli yapılışını öğrenelim.

Tığla Yelek Örneği Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü modellerinden çok güzel bir modelin yapılışını daha hazırladık. Az önce bahsettiğimiz gibi şallar, yelekler, runnerler, havlu kenarları örebiliriz. Pike takımlarına çevirebiliriz. Birçok modelin yapılışında kullanılacak kolay tığ işi örneklerinden.

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapılışı 3

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapılışı 1

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapılışı 2

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapılışı 4

Muhteşem görünüyor değil mi. Yazlık örgü modellerinde, dantel bluz modellerinde de kullanabilirsiniz. O halde anlatıma geçip yeni örgü yelek modeli yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler