Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Şık Hırka Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü modellerinden şahane bir hırka tarifi hazırladık. Yakasını kürkle süslediğimiz el örgü hırka modellerinden şahane bir tarif hazırladık. Krem renkle, mor renkle veya farklı renklerle şahane hırkalar örebiliriz. Tarif detayları videolarda. Kürklü örgü hırka yapılışını genç kızlar çok sevecek. Kızlarımızın sevdiği renklerde onlara en güzel hırkaları örebiliriz. Tığla şık hırka nasıl örülür videodan izleyip zincir sayıları ayarlanarak her yaşa göre örebiliriz. Kürklü örgülerden daha önce de bahsetmiştik. Mesela kürk ceket nasıl örülür paylaştığımız projeler arasında. Yine tığla kolaylıkla ördüğümüz hırkalardan. Büyükler için örgü hırka mandalina modeli çok beğeneceğiniz örgülerden. Şiş örgü örneklerinden, tığ işi örgü modellerinden anlatımlı çok model paylaşımlarımız oldu. Onları inceleyerek sizde hırkaya, yeleğe çevirebilirsiniz. Farklı modellerin yapılışında kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Hırka Yapımı

Tığla şık hırka nasıl örülür detaylı videoyla hazırladığımız tariflerden. Yakasını kürklerle süslediğimiz hırka bittiğinde muhteşem duruyor. Tığ işi fıstıklar, popcornlarla ördüğümüz hırka modelde şiş örgüyle ama biz tığ işi örgüyle yapıyoruz. Şiş örgü bilenler modele bakıp hemen örneği çıkartmaya başlayabilirler.

Tığla Şık Hırka Nasıl Örülür?

Çok güzel görünüyor değil mi. Bu modelden yola çıkarak bizde kendi tasarımlarımızı oluşturabiliriz. Tığla şık hırka nasıl örülür detaylar tığla örülmüş haliyle videoda. İplerimizi, tığlarımızı hazırlayalım. Sonra videoyu izleyerek örmeye başlayalım. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler