Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İncir Hırka Yapılışı

Çok güzel bir hırka. Ahududu hırka yapımının tığ işi ile yapılmış versiyonu gibi. Sosyal medyada fenomen olan bir hırka. Tarifini sizlere hem videolu olarak hazırladık. Hemde pdf dosyasını bulabilirsiniz. İncir hırka yapılışını bizlerle buluşturan Kandiana‘ ya teşekkür ediyoruz. Her renk ile çok güzel, muhteşem duran bir hırka. Kalın ip ve kalın tığlarla örülen bir model. Video yabancı. Arkadaşlarımız bazen video yabancı bir şey anlamıyoruz. Dil bilmiyoruz diyorlar. Bende dil bilmiyorum. Ama örgünün dili aynı olduğu için videoyu izlerken ellerini takip ederek örüyorum. Takıldığım yerde videoyu durdurup tekrar tekrar izliyorum. Böylece örneği çıkartıyorum. Sizde bu şekilde beğendiğiniz yabancı örgü modelleri videolarından örnekler çıkartabilir ve örgü modellerinizde kullanabilirsiniz. Hırka modellerini yaz kış kullanabilirsiniz. Yazın serin akşamlarda, baharda serin havalarda kullanabilirsiniz. Kışın içine polar, kürk geçirerek kullanabilirsiniz. Veya hiçbir şey eklemeden giyebilirsiniz. Hırka modellerinden sizlere değişik, yepyeni modellerin tariflerini hazırlamayı çok seviyoruz. Yüksek kollu hırka yapımı gibi birçok yeni modele bir tık ile ulaşabilirsiniz.

İncir Hırka Nasıl Yapılır?

Geçtiğimiz kış ahududu hırka, ponçik hırka, balon hırka sezona damgasını vurmuştu. Bu sezonda incir hırka yapılışı vurdu. Her rengi ile çok güzel duran bir model. Aynı örneği küçük olarak kız çocuklarınız için de örebilirsiniz. Çok güzel bir model. Hırkayı örerken popcorndan fıstıklar da yapabilirsiniz. Birkaç renk uygulamasını da göreceğiz galeride. Sizde kendi örgülerinizde beğendiğiniz rengi kullanabilirsiniz.

Önce hırkamız nasıl örülüyor pdf olarak görelim.

incir hırka yapılışı pdf

Şimdi modelimiz bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Ve incir hırkanın videolu tarifi. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/kandiana.ru/

Benzer İçerikler
1 thoughts on “İncir Hırka Yapılışı”
  1. Susana edith Suárez dedi ki:

    Excelente, Tú Trabajo y explicación, felicitaciones, Amo el Crochet, un gran abrazo desde Sta Rosa de Calamuchita, Pcia de Córdoba, Rep. Argentina

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler